Taktická vesta Commander, OD, ACM

Taktická vesta Commander v zeleném provedení. Plně stavitelná vesta, která umožňuje použití předního neprůstřelného plátů SAPI. Přední část je osazená vazbou v systému Molle, která umožňuje libovolné rozložení všech kapes dle konkrétních požadavků uživatele. Vyrobeno z nylonu 1000D, výborná kvalita šití, použity kvalitnější materiály.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 250 Kč s DPH

Taktická vesta Commander v zeleném provedení. Plně stavitelná vesta, která umožňuje použití předního neprůstřelného plátů SAPI. Přední část je osazená vazbou v systému Molle, která umožňuje libovolné rozložení všech kapes dle konkrétních požadavků uživatele. Vesta je dodávána se třemi zásobníkovými sumkami (zapínání na suchý zip), s multifunkčním panelem se suchým zipem a množstvím drobných kapes, s větší univerzální sumkou (zapínání na dvojcestný zip) a s prostornou sumku pošitou Molle vazbou (stahování na šňůrku). Každá z podlouhlých zásobníkových sumek umožňuje pojmout zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších. Plně nastavitelné a polstrované popruhy ponechávají volná záda pro nesení další výstroje. Vestu je možné upravit složením náprsního dílu a tak v podstatě vznikne Chest Rig s Molle vazbou. Vyrobeno z nylonu 1000D, výborná kvalita šití, použity kvalitnější materiály.
Barva, Kamufláž OD

Komentáře k produktu

20.09.2015 Vesta

Adam SklenářAdam Sklenář
Dobrý den, Chci se zeptat jestli se do vesty vejdou zásobníky od M4A1 Předem děkuji

AirsoftGuns: Jistě, hned několik.

27.06.2015 Otázka

Roman DřevíkovskyRoman Dřevíkovsky
Nevíte jaký typ by se hodil k maskáčům typu tiger stripes

AirsoftGuns: Zelená barva je asi nejvíce univerzální a do našich podmínek se celkem hodí.

20.04.2015 dotaz

Václav MastnýVáclav Mastný
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda tato vesta bude pasovat k maskáčům vzor 95 DPM, a zda do se do ní vejdou zásobníky AK-47, az už standardní dlouhé, či krátké (spetsnaz) děkuji

AirsoftGuns: Zelená vesta má asi nejvíce univerzální barvu pro použití k různým maskovacím vzorům. Dlouhé zásobníky AK budou ze sumky vyčuhovat. Kratší na tom budou podstatně lépe.

12.09.2013 Re: Almon

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
G3 zasobniky jsou podstatne vetsi, takze do kazde sumky se vejde jenom jeden.

07.09.2013

AlmonAlmon
Dobry den, vejdou se do zasobnikovych sumek zasobniky G3? Pokud ano, vejdou se dva tak aby sly pohodlne vyndavat? Diky.

Avatar
Martin Weigl, 16. 10. 2015

Na fotografii neodpovídá barva, ve skutečnosti je opravdu olivová, tedy tmavší.

Novinky a slevy emailem