Chest Rig Tactical, ACU, ACM

Praktický Chest Rig Tactical v maskovacím vzoru ACU. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

470 Kč s DPH

Praktický Chest Rig Tactical v maskovacím vzoru ACU. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších. Na spodní části nosiče jsou čtyři úchyty k provléknutí a fixaci opasku. Plně nastavitelné a polstrované popruhy ponechávají volná záda pro nesení další výstroje. Vyrobeno z nylonu 600D s nepromokavým zátěrem.
Barva, Kamufláž ACU digital

Komentáře k produktu

04.03.2019 Vesta

Jakub čechJakub čech

Dobrý den hledám nějakou vestu do které by se dali dát zásobníky od zbraně L96 AWS, MB4402D. Mohli byste mi poradit jakou cestu vybrat?

AirsoftGuns: Výstroj ACM v nejbližším půlroce bohužel nepříjde. Ideální by byl nosič s Molle vazbou a tu si pak osadit vhodným typem sumek na dané zásobníky.


04.03.2017 Dobry den

Alexandr HalaszAlexandr Halasz

kdy bude zboži na skladě

AirsoftGuns: V současné době nemáme žádné bližší informace ohledně naskladnění. Doporučujeme využít funkci hlídacího psa, po naskladnění budete informován emailem.


Novinky a slevy emailem