Platební metody

Dobírka

Nejoblíbenější a nejpoužívanější způsob úhrady zboží. Dobírkové zásilky expedujeme prakticky obratem po přijetí objednávky, protože nemusíme čekat na potvrzení bezhotovostních plateb. Zboží zaplatíte při předání dopravci a to nejčastěji v hotovosti.

Platební kartou

Platba kartou je relativně rychlá, bezpečná, ale drahá. Vzhledem k výši bankovních poplatků jsme nuceni účtovat alespoň symbolický transakční poplatek 1,3% z celkové částky převodu. Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu GP WebPay, která patří mezi nejrozšířenější u nás. My jako prodejci nebudeme mít žádný přístup k zadaným informacím.

Předem bankovním převodem

Zboží můžete zaplatit předem pomocí bankovního převodu. Tento způsob platby za zboží je nejlevnější, ale na druhé straně také nejpomalejší. Na základě vytvořené objednávky Vám emailem zašleme instrukce pro bankovní převod a po připsání platby na náš účet zašleme objednané zboží požadovaným způsobem.

Faktura se splatností

Zboží bude dodáno s fakturou se splatností 14 dnů. Tento způsob platby je umožněn pouze pro schválené velkoobchodní odběratele s dobrou platební morálkou.

Novinky a slevy emailem