Batoh 30L Combat Pack, OD, ACM

Bojový batoh 30L Combat Pack v zeleném provedení. Menší typ batohu z voděodolného materiálu opatřený dvoucestnými zipy. Univerzální systém Molle a další popruhy spolu umožňují znatelné navýšení neseného vybavení. Hlavní velká komora má u zádové části přepážku pro umístění hydratačního vaku. Na zadní části jsou dvě menší kapsy na drobnější příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

570 Kč s DPH

Bojový batoh 30L Combat Pack v zeleném provedení. Menší typ batohu z voděodolného materiálu opatřený dvoucestnými zipy. Univerzální systém Molle a další popruhy spolu umožňují znatelné navýšení neseného vybavení. Hlavní velká komora má u zádové části přepážku pro umístění hydratačního vaku. Na zadní části jsou dvě menší kapsy na drobnější příslušenství. Horní část je opatřena krytým vývodem pro hadičku a pevným nosným uchem. Suché zipy umožňují připevnění vlajky nebo jmenovky pro lepší orientaci v jednotce. Záda i nosné popruhy (lze kompletně oddělat) jsou vypolstrované pro delší pohodlné nošení. Za zmínku stojí i odnímatelný bederní pás a užitečné kompresní popruhy, které během chvilky mění velikost a využití batohu.
Barva, Kamufláž OD

Komentáře k produktu

10.09.2018 Naskladnění

Václav VávraVáclav Vávra

Dobrý den, kdy bude prosím batoh naskladněn ?

AirsoftGuns: V nejbližších 6ti měsících výstroj bohužel nebude.


14.05.2017 Batoh

honza galetkahonza galetka

Dobrý den kdy bude prosim vás batoh skladem??

AirsoftGuns: Když půjde vše dobře, tak během srpna.


06.08.2015 .

Jakub JechaJakub Jecha
Dobrý den, chtěl bych se zeptat bude zboží na začátku srpna na skladu? na tu samou otazku bych se rad zeptal i k produktu http://www.airsoftguns.cz/prepravni-pouzdro-na-zbran-115-cm-cerne-acm . Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns:

AirsoftGuns: Nějaké zboží očekáváme koncem srpna, další zásilku hlavně s textilem obdržíme během října.

Avatar
Patrik Šanda, 01. 02. 2015

Avatar
Robert Hliva, 16. 12. 2015

Avatar
Michal Sojka, 01. 04. 2016

Až čas ukáže jak se prokáže. Ale jinak na první dojem jsem spokojen, za ty peníze...

Avatar
Jiří Kalina, 04. 05. 2016

perfektní celý je na obvodových stěnách zevnitř pogumován je lehký snadno se zmenší do uplné placky dasetam j dost nacpat ale ještě mít ten jeho vak na vodu a jeto luxsus

Avatar
Petr Lon, 12. 05. 2016

Novinky a slevy emailem