Doprava a dodání

Při objednávce zboží v hodnotě vyšší než 3000 Kč Vám balík doručíme zcela zdarma a to kamkoliv po území České republiky.

A jaké přepravce si u nás můžete vybrat? Nabízíme jen ty ověřené, u kterých není problém s doručováním našeho sortimentu.

1) Česká pošta - Balík Do ruky

Balík Vám Česká pošta přiveze až domů a to obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud doma zrovna nebudete, uloží zásilku na týden na nejbližší pobočku pošty, kde si ji můžete kdykoliv vyzvednout. O expedici a aktuálním stavu zásilky budete informováni emailem a SMSkou. Přepravce Vás bude informovat i o předpokládané době doručení, číslu zásilky a o případné dobírkové částce, kterou je třeba při převzetí uhradit. Cena dopravy je 90 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

2) Česká pošta - Balík Na poštu

Balík Vám doručí Česká pošta na jakoukoliv svojí pobočku, kterou si vyberete a to obvykle následující pracovní den po odeslání. O expedici a aktuálním stavu zásilky budete informováni emailem a SMSkou. Přepravce Vás bude informovat i o předpokládaném termínu k vyzvednutí, o číslu zásilky a o případné dobírkové částce, kterou je třeba při převzetí uhradit. Cena dopravy je 90 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

3) Dopravce DPD Private

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 24 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny a ve větších městech i v sobotu, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů jen tak nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 130 Kč.

Služba DPD Private je pohodlné doručení v režii zákazníka, takže přes webovou aplikaci DPD Kurýr si každý může upravit doručení tak, aby mu vyhovovalo. Můžete si změnit adresu doručení, ve větších městech si za příplatek zvolit jinou dobu doručení – ráno mezi 8.00-10.00, večer mezi 18.00-21.00 nebo v sobotu v rozmezí 9.00-17.00. Je také možné si nechat poslat balíček do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu či odložit doručení o více než 10 dní. Navíc v aplikaci uvidíte kurýra, jak se k Vám blíží, a kolik adres mu před Vámi zbývá.

Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

4) Dopravce GLS

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba GLS, a to do 24 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů jen tak nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 120 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

5) Osobní odběr na prodejně

Osobní odběr na naší prodejně v Ústí nad Orlicí. O připravené objednávce k vyzvednutí budete předem informováni. Tento způsob dodání zboží má smysl pouze v případě, že jste si zcela jistí jaké zboží požadujete a pokud zároveň chcete platit předem a bezhotovostně. V opačném případě doporučujeme nedělat objednávku přes eshop, ale raději přijďte k nám do kamenné prodejny a vše si předem prohlédněte a vyzkoušejte. Osobní odběr objednaného zboží na naší prodejně je zcela zdarma a je to nejlevnější způsob dodání zboží kupujícímu.

Doporučení

Všichni přepravci dodávají balíky obvykle do druhého pracovního dne. Pokud by Vám nejpozději třetí pracovní den, od avizovaného odeslání zásilky, nebyla tato doručena, informujte se prosím telefonicky/osobně u Vámi zvoleného přepravce, zda nenastal problém s doručením Vaší zásilky a případně jak tento vyřešit. Úložní lhůta balíků v depech přepravců je obvykle 5 - 7 dnů a poté se zásilka vrací zpět na adresu odesílatele. Vrácení balíku je zpoplatněno dle tarifu přepravce a tento náklad je vždy přeúčtován příjemci, tedy Vám jako objednateli služby. Prosíme proto o včasné vyzvednutí balíku případně o rychlý kontakt se zvoleným přepravcem. Sdělení ohledně problému s vyzvednutím můžete zaslat i na náš e-mailový nebo telefonní kontakt a my se Vám pokusíme poradit, jak situaci co nejlépe vyřešit. K trasování zásilky, pro více informací, případně ke změně doručovacích dispozic můžete využít webové stránky přepravců.

Balné

Balné ve výši 40 Kč je připočítáváno ke každé zásilce, kde celková suma objednaného zboží nepřesáhne 1000 Kč. Důvodem je především pokrytí skutečných nákladů na expedici a dodání zásilky. Při objednání zboží ve vyšší hodnotě je balné zdarma.

Výjimky

Zákazníci s vyššími dealerskými účty (prodejci, velkoobchod) nemohou využít dopravy zdarma ani balného zdarma. Uvedené služby lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

Novinky a slevy emailem