Chest Rig malý, OD, ACM

Praktický malý Chest Rig v zeleném provedení. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

530 Kč s DPH

Praktický malý Chest Rig v zeleném provedení. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších. Na spodní části nosiče jsou čtyři úchyty k provléknutí a fixaci opasku. Plně nastavitelné a polstrované popruhy ponechávají volná záda pro nesení další výstroje. Vyrobeno z nylonu 600D.
Barva, Kamufláž OD

Komentáře k produktu

05.05.2020 Naskladnění

Šimon ŠestákŠimon Šesták

Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda bude tento produkt ještě někdy naskladněn předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Zatím to nevypadá.


18.12.2017 Naskladnění

Alex FodorAlex Fodor

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat kdy bude zboží naskladněno?A jestli vůbec v nejbližších měsících. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších několika měsících nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


23.08.2017 Naskladnění

Ondřej PichOndřej Pich

Dobrý den, kdy bude ten to Chester rig skladem? A ještě jestli jde bez sundání sumky přidat odhazovač zásobníků a opaskové pouzdro na zbraň. Předem moc děkuji za odpověď . :) :) :)

AirsoftGuns: V nejbližších měsících bohužel nebudou. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. Odhazovák a pouzdro na opasek by bylo dobré přidělat k opasku. Sumky sundat nejdou.


12.08.2015 Na Skladě

Marek ČernýMarek Černý
Dobrý den,chci se zeptat kdy bude tato vesta na skladě?Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Snad během října.

18.03.2015 dotaz

Jakub LukášJakub Lukáš
Prosimvás vešel by se tam i zásobník do M14 ?

AirsoftGuns: Určitě se vejde i zásobník tohoto typu.

31.07.2014

jakufijakufi
fakt pěkná

Avatar
Martin Šup, 19. 09. 2015

Novinky a slevy emailem