Upgrade set válce VSR BU, nerez, Bore Up, AirsoftGuns

Kompletní nerezový Bore Up set válce ze série AirsoftGuns Custom Parts pro odstřelovací pušky typu VSR a kompatibilní modely. Kvalitní válec se zvýšeným objemem vzduchu, včetně odolných vnitřních dílů jako je píst a vodič pružiny, je nezbytnou součástí při kompletním upgrade airsoftové zbraně na silnější pružinu resp. vyšší výkon. Celý set byl kompletně navrhnutý zaměstnanci naší firmy a to na základě mnohaletých zkušeností s upgradem odstřelovacích pušek a je celý vyrobený v České republice.

Skladem > 50 ks 16.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 500 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 15 kreditů.

Více informací

Kompletní nerezový Bore Up set válce ze série AirsoftGuns Custom Parts pro odstřelovací pušky typu VSR a kompatibilní modely. Kvalitní válec se zvýšeným objemem vzduchu, včetně odolných vnitřních dílů jako je píst a vodič pružiny, je nezbytnou součástí při kompletním upgrade airsoftové zbraně na silnější pružinu resp. vyšší výkon. Celý set byl kompletně navrhnutý zaměstnanci naší firmy a to na základě mnohaletých zkušeností s upgradem odstřelovacích pušek a je celý vyrobený v České republice. Jak již samotný název napovídá, tak jsme se rozhodli jít cestou Bore Up varianty, pro kterou je specifický větší vnitřní průměr válce a tedy i větší objem vzduchu v něm. A zejména u pušek s dlouhou hlavní platí pravidlo, že kde je více vzduchu, tam je větší tlak a tím je i vyšší výkon. S tímto ultimátním řešením jsou však spojené specifické rozměry i dalších vnitřních částí, takže kombinace s díly jiných značek rozhodně nedoporučujeme.

Samotný set obsahuje nerezový bezešvý válec typu Bore Up, ke kterému je našroubovaná a následně přilepená zadní stopka pro připevnění natahovací páky. Takže už žádné problematické čepy, které se stále jen uvolňují a žádné problematické svařování, které časem praská! Hybridní píst se skládá z duralové protitlaké hlavy, středového odlehčeného těla také z duralu, centrovacího silonového kroužku a koncového záchytu z nerezové ocele, který má úhel 90°. Protitlaká hlava a tělo pístu mají povrchovou úpravu HARD ELOX, což je anodický oxidový povlak, jehož primárními vlastnostmi jsou otěruvzdornost (je srovnatelná s nástrojovou ocelí nebo tvrdochromem) a korozní odolnost. Oproti běžnému barevnému ELOXu je v případě varianty HARD tloušťka nanesené vrstvy 4x větší (tzn. až 100 µm = 0,1mm). Protitlaká hlava pístu s rovným čelem záměrně nemá žádnou dosedovou gumu, která by mohla vlivem rázů a pohybů pístu odpadnout a je opatřena gumovým O-kroužkem, který při uvolnění pístu při výstřelu zajistí maximální tlak vzduchu bez nežádoucích úniků.

Nerezová hlava válce má naopak přilepenou silnou dopadovou gumu, která absorbuje veškeré rázy pístu po výstřelu. Přední část hlavy válce je zakončena prodlouženou trysku s koncovým zúžením pro ideální těsnost v gumičce typu VSR. Pro zvýšení výkonu je navíc zvětšený i otvor v trysce pro lepší průchod stlačeného vzduchu. Vodič pružiny z leštěného nerezu má ideální průměr tak, aby se pružina při stlačení nedeformovala a zároveň nedrhla o dřík vodiče. Základna vodiče je opatřena sadou otočných axiálních ložisek, na které dosedá jeden z konců pružiny. Součástí dodaného setu jsou i dva silonové kroužky, které vystřeďují válec v kovovém pouzdře závěru a které je nezbytné do zbraně pečlivě instalovat a případně jemně upravit tak, aby válec klouzal naprosto hladce.

Balení tohoto setu neobsahuje žádnou pružinu! S ohledem na rozměr otvoru v těle pístu a vnější průměr vodiče pružiny jsou do setu určené pružiny typu SS nebo MS s označením VSR BU. Každý si tedy může libovolně vybrat z nabízených variant pružin a to dle požadavků na výkon zbraně. S nejsilnějším typem pružiny v naší nabídce Pružina SS, 85mm, VSR BU lze dosáhnout výkonu až 230 m/s. Doporučené pružiny naleznete v kartě příslušenství výše.

Tento set válce je primárně určený pro použití s ocelovým spoušťovým mechanismem IRON 10 pro VSR-10 a konstrukce byla odladěna na modelech značky Tokyo Marui a Cyma. Set je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie stejného technického řešení jako jsou BAR-10 od Jing Gong, nebo MB02, MB03, MB07, M09, M10 a MB11 od firmy Well.

Správná instalace upgrade dílu vyžaduje znalost funkce airsoft zbraně, určité technické zázemí a mnohdy další nutné úpravy. Pokud si na montáž sami netroufáte, můžete vylepšení Vaší zbraně přenechat odborníkům v našem servise.

Komentáře k produktu

16.08.2021 Píst BU vsr

Jan KuncJan Kunc

Dobrý den, jaký je vnitřní průměr pístu u setu BU vsr? Děkuji

AirsoftGuns: Vnitřní průměr je 14mm.


27.02.2021 Vsr

Jan KuncJan Kunc

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by tento set fungoval na spoustovem mechanismu od airsoft pro gen 4.1? Dekuji

AirsoftGuns: Nic takového nemáme ověřeno, ale pravděpodobně by to jít mělo.


02.11.2020 Dostupnost

Martin JersákMartin Jersák

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy vidíte nejbližší možné naskladneni tohoto setu. Děkuji mnohokrát za odpověď!

AirsoftGuns: Do konce roku se pravděpodobně nestihne. Takže někdy po Novém roce.


09.07.2020 Naskladnění

Michal LogodiMichal Logodi

Dobrý den. Rád bych se zeptal na plánovaný termín naskladnění. Děkuji

AirsoftGuns: Další série bude pravděpodobně koncem roku.


15.11.2019 Dotaz

Matěj HošekMatěj Hošek

Dobrý den mohu se zeptat zda je tento upgrade válec kompatibilní s tímto spoušťovim mechanismem- http://www.airsoftguns.cz/zesileny-cnc-spoustovy-mechanismus-vsr-shs

AirsoftGuns: Tato kombinace možná není. Odkazovaný spoušťák od SHS má záchyt pístu 45 stupňů. Doporučujeme lepší variantu IRON 10, který je konstruován na použití s tímto setem (tzn. odpovídající záchyt a rozměry).


15.09.2019 Spoustak

Martina GécováMartina Gécová

Dobrý den, lze provizorně nakombinovat s aspro spoustakem zero než zakoupim váš IRON 10? Děkuji za váš čas

AirsoftGuns: Jistě že to není ideál, ale po úpravách by to teoreticky mohlo fungovat. Mohou se lišit rozměry záchytu trnu, záchytu pístu, takže to nemusí ideálně sednout na náš Bore Up válec. 


03.06.2019 Hlava válce těsnění

Aleš ČernohubýAleš Černohubý

Dobrý den. Je na hlavě válce těsnění? Na fotkách hlavy není vidět. Děkuji

AirsoftGuns: Ano, je tam O-kroužek.


02.09.2018 PDI spust.mechanizmus

Peter ŽurkovskyPeter Žurkovsky

Dobry den. Je tento set kompatibilny so spustovym mechanizmom od PDI 90 stupnovym ? Alebo iba s tym celoocelovym iron 10 . Dakujem za odpoved.

AirsoftGuns: Na IRON 10 je set válce odladěný, ale fungovat by měl i s PDI spoušťákem.


Avatar
Martina Gécová, 29. 09. 2019

Avatar
Martin Jersák, 02. 02. 2020

Jeden z nejlepších VSR setů za krásné peníze s luxusním výkonem, sedne si dobře jak v pouzdře závěru, tak i v přechodu tryska guma. Vřele doporučuji!

Avatar
Pavel Kubišta, 07. 03. 2022

Avatar
Jaroslav Vávra, 22. 12. 2022

Novinky a slevy emailem