• Akce

DTW M4 SD, MAX3, G&D, MAX3-9556

Elektrická airsoftová zbraň, čínská kopie modelu PTW. Replika v provedení DTW M4 SD MAX3 [MAX3-9556] od firmy G&D.

Skladem 1-3 ks 24.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

9 990 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 100 kreditů.

Více informací
Elektrická airsoftová zbraň, čínská kopie modelu PTW. Replika v provedení DTW M4 SD MAX3 [MAX3-9556] od firmy G&D. Originální profesionální tréninkové modely (PTW) jsou vyráběné Japonskou firmou Systema a jsou primárně určené na výcvik vojenských a policejních složek. Obsahují naprosto revoluční systém střelby, který představuje bezkonkurenční špičku na trhu a to jak ve výkonu, tak i ve spolehlivosti a životnosti. Tato čínská kopie je založena na obdobném funkčním mechanismu jako originální modely Systema PTW. Nicméně kvalita zpracování, výrobní tolerance, preciznost a funkčnost do značně míry odpovídají velice nízké ceně. Zbraň je v základu dodávaná se zesíleným setem válce M120. Tělo zbraně, RIS předpažbí, vnější hlaveň a tlumič jsou vyrobeny ze slitiny hliníku. Crane stock pažba a rukojeť jsou vyrobeny z polymeru. Tato replika má systém reálné rozborky a je tedy otázkou několika málo vteřin, než se vymění původní válec za jiný.

Systém PTW/DTW je naprosto odlišný od běžných AEG zbraní. Elektronická jednotka napojená na záchyt závěru má mimo jiné i funkci detekce prázdného zásobníku, tudíž pokud nejsou nabité kuličky, zbraň dál naprázdno nestřílí. Model MAX3 obsahuje inovovanou verzi elektroniky, která umožňuje programovat automatický mód střelby v režimu 2-30ti raných dávek.

Programování: připojte akumulátor a přepínačem režimu střelby zvolte polohu AUTO. Poté stlačte a držte vypouštěč závěru tak, aby zbraň nemohla střílet (simulace prázdného zásobníku). Podržte zmáčknutou spoušť dokud se neozve hlasité pípnutí. Následně stlačte opakovaně spoušť tolikrát, kolik výstřelů na Burst (dávku) požadujete - 2 až 30x. Operaci potvrďte zmáčknutím a držením spouště, dokud se opět neozve hlasité pípnutí.

Model je dále vybaven zásuvnou pažbou typu Crane stock, do které se vkládá akumulátor NiMH 9,6V/1600 mAh CQB. Součástí dodávky je zbraň s jedním zásobníkem (kapacita 120 BB), taktická přední rukojeť, tlumič hluku výstřelu, trubičková plnička zásobníku a vytěrák hlavně. Součástí balení není žádná nabíječka ani akumulátor, doporučujeme tedy doobjednat viz. záložka doporučené příslušenství.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 280 mm
Délka zbraně 780/700 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,70 kg
Konektor Tamiya Mini
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/2-30 burst
Typ motoru DTW
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Varianta motoru PTW
Verze mechaboxu DTW Planetary Gear Box
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 120 BB

Komentáře k produktu

06.03.2015 Smysl?

Tomáš MalýTomáš Malý
Zdravím AG, má podle Vás vůbec smysl tuto kopii pořizovat? Řekněme v porovnání např. s M4 od CA, nebo GP. Jaký na to máte názor? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Jde o to co od zbraně vyžadujete a jaké bude její použití. Pokud chcete využít technického řešení PTW, tak se tato nejlevnější varianta určitě nabízí. Předem však ujišťujeme, že japonské předloze PTW SYSTEMA nesahá ani po kotníky. Pokud požadujete kvalitní zbraň, kompatibilnější/dostupné díly, použití točáku atd. bude pro Vás určitě vhodnější běžné AEG od CA.

Novinky a slevy emailem