Získej slevu, velkoobchod

Na četné žádosti Vás zákazníků, klubů i různých prodejců, jsme rozšířili systém množstevních slev v našem obchodě. Množstevní rabaty jsou rozděleny do několika kategorií tak, aby každý mohl využít tu nejvýhodnější nabídku. Platnost následujících slev je od 1.1.2015.

  1. Sleva 5% - jednorázový nákup zboží v hodnotě nad 20 tis. Kč bez DPH, nebo pravidelné a dlouhodobé odběry. Vhodné pro týmy, kluby nebo i VIP jednotlivce.
  2. Sleva 10% - jednorázový nákup zboží v hodnotě nad 50 tis. Kč bez DPH, nebo významnější pravidelné a dlouhodobé odběry. Vhodné pro menší prodejce, nebo velké kluby. U ověřených partnerů možnost fakturace se splatností 14 dnů.
  3. Sleva až 30% - dlouhodobá velkoobchodní spolupráce s pravidelným a významným obratem (> 300 tis. Kč bez DPH za rok). Fakturace se splatností 14 dnů.

Podmínky využití jednorázových slev

Množstevní slevy nelze využít u zboží, které je skladem v nedostatečném množství, nebo je v jiné akci (akční cena, výprodej, dárek, zvýhodněná sada atd.), nebo u zboží typu Systema PTW, Custom sestavy apod. Zákazník získá za zakoupené zboží věrnostní body/kredity, které může uplatnit jako slevu při další objednávce. Montáž upgrade do nové zbraně, bude v tomto případě zpoplatněn podle standardního ceníku servisních prací.

Každou objednávku, která byla odeslána prostřednictvím eshopu a na níž byla automaticky uplatněna jednorázová sleva, je třeba dodatečně odsouhlasit prodávajícím. Platnost a výše slevy v konečném důsledku závisí výhradně na posouzení prodávajícího. V odůvodněných případech je prodávající oprávněn vyžadovat platbu předem nebo zálohu.

Podmínky využití cenových kategorií

Zvýhodněné cenové kategorie jsou určeny pro zákazníky (VIP, kluby, prodejce) s dlouhodobými a pravidelnými odběry. Nastavená cenová úroveň a aktuální ceny zboží budou zobrazeny po přihlášení do eshopu. U vyšších dealerských kategorií není možné sjednávat spotřebitelské úvěry, získávat za zakoupené zboží kredity a tyto uplatňovat (kredity se nepřipisují ani VIP účtům), není možné platit kartou, není možná instalace upgrade zdarma apod.

O přiřazení do některé z cenových kategorií rozhoduje prodejce, a to na základě vyhodnocení minulé spolupráce nebo na základě výhledu spolupráce budoucí. V případě omezené skladové dostupnosti může být kupujícímu nabídnuta standardní cena zboží.

Máte-li další dotazy nebo nejasnosti, tak nás prosím kontaktujte na emailu info@airsoftguns.cz nebo na zákaznické infolince tel. (+420) 733 124 416.

Novinky a slevy emailem