Batoh Multi Combo Pack, OD, ACM

Střelecký batoh Multi Combo Pack v zeleném provedení. Větší typ batohu umožňuje skryté přenášení skoro každé útočné pušky, odstřelovačky i sportovní zbraně do délky až 105 cm. Kromě zbraně dáte do batohu také další potřebné vybavení (objem cca 15l). Batoh je z voděodolného materiálu a velká kapsa je opatřený dvoucestnými zipy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 050 Kč s DPH

Střelecký batoh Multi Combo Pack v zeleném provedení. Větší typ batohu umožňuje skryté přenášení skoro každé útočné pušky, odstřelovačky i sportovní zbraně do délky až 105 cm. Kromě zbraně dáte do batohu také další potřebné vybavení (objem cca 15l). Batoh je z voděodolného materiálu a velká kapsa je opatřený dvoucestnými zipy. Univerzální systém Molle vazby dále nabízí znatelné navýšení neseného vybavení a individuální přidělání dalších sumek. Horní část je opatřena malou kapsou pro uložení věcí a navíc schovává pevné nosné ucho. Na hlavní velké komoře jsou po stranách dlouhé úložné prostory vhodné na PET lahve s pitím. Záda i nosné popruhy jsou vypolstrované a vhodné tedy i pro delší pohodlné nošení. Suchý zip na zadní straně umožňuje připevnění vlajky nebo jmenovky pro lepší orientaci v jednotce. Za zmínku stojí i široký bederní pás opět s vazbou Molle a užitečné kompresní popruhy, které během chvilky mění velikost a využití batohu. Vyrobeno z nylonu 600D v zeleném barevném provedení OD.
Barva, Kamufláž OD

Komentáře k produktu

06.09.2016 Prostor na pušku

Vešla by se do prostoru na pušku třeba M82? Myslím že ano, ale radši se ptám.

AirsoftGuns:Model M82 je dlouhý a navíc rozměrově velký. Tuto zbraň nosit v batohu nedoporučujeme.

28.02.2016 objem

Radek NovákRadek Novák
není 15l na tak velká batoh málo, když ještě menší z vaší nabídky má objem 40l

AirsoftGuns: Je to orientační objem prostoru počítaný bez místa na transport zbraňe.

Avatar
Štěpán Houska, 02. 05. 2016

Avatar
Daniel Šmída, 07. 06. 2016

Avatar
Jiri Koklar, 13. 12. 2016

Dobre sešity a zip ok.

Avatar
Jaromir Pišl, 14. 01. 2017

na střelnici super .. vz58 do velké kapsy (dole rozbalené) pěkně zapluje .. velká přední kapsa dostatečně prostorná na ostatní výbavu (krátká, sluchátka, střelivo ...) .. na delší pochod s těžší výbavou to není ale funkčnost minimálně odpovídá ceně .. spokojenost

Avatar
Jan Vorlíček, 28. 03. 2017

Novinky a slevy emailem