SR-13D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB13D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu SR [MB13D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku, kvalitní optický zaměřovač a přechodku s tlumičem hluku výstřelu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 100 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu SR [MB13D] s plastovým pažbením v černé barvě. Model se na první pohled vyznačuje především neobvyklým využitím pažby a pažbičky ze známých zbraní typu M4. Taktická teleskopická pažba ve stylu CAA (5 poloh nastavení) s gumovou patkou disponuje RIS lištou pro dodatečnou montáž stavitelné lícnice (není součástí balení) a prostorem na drobnosti (např. 4 ks baterií CR123). Celokovová hladká hlaveň je vyrobena na přesných CNC strojích. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přechodka s tlumičem hluku výstřelu a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček a zásobník s kapacitou 27 kuliček.

Upozornění: Jako u jedné z mála odstřelovacích pušek, lze díky promyšlenému řešení a druhé natahovací páce v balení, předělat nabíjení na levou stranu. Tuto výhodu uvítají hlavně střelci s dominantní levou rukou.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 445 mm
Délka zbraně 1000/1075 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 3,55 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Zásobník kapacita 27 BB

Komentáře k produktu

15.01.2021 Regulace hop-up

Radek DouchaRadek Doucha

Ahoj, jakým způsobem se provádí regulace hop-up u této zbraně?

AirsoftGuns: Šroubek na imbus v otvoru před zásobníkovou šachtou, směrem k ústí hlavně.


21.10.2020 SR-13D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB13D

Lukas StrelecLukas Strelec

V popise je napsano ze se v baleni nachazí paka uzaverky pro levou stranu... Dala by se sehnat samostatna páčka ale na pravou stranu? Dekuji

AirsoftGuns: Tento díl samostaně nemáme.


30.01.2020 Dostupnost

Matěj ČástkaMatěj Částka

Mohl bych se zeptat, kdy bude zbraň opět na skladě?

AirsoftGuns: Zboží značky Well očekáváme v příštím týdnu.


05.05.2019 Mazání

Humb ErouHumb Erou

Mohl bych se zeptat kam tuto pušku mazat?

AirsoftGuns: Uživatelsky se maže snad jenom vnějšek závěru/válce. K mázání je vhodná sil. vazelína.


04.04.2019 Oko na popruh

Humb ErouHumb Erou

Mohu se zeptat, kde je druhé oko na popruh?

AirsoftGuns: Puška ho nemá. Častou možností je vyvázání poutka pomocí padákové šňůry např. za vnější hlaveň v místě konce předpažbí.


18.06.2018 Dostupnost

Lukas MertaLukas Merta

Kdy bude zbraň na skladě a jestli by byla i sleva chtěl bych se zeptat ještě jestli by se mohl zlepšit větší dostřel zbraně? A co by takový upgrade stál?

AirsoftGuns: Pušky Well budou skladem nejdřív v září/říjnu 2018. Pro dosažení většího výkonu/dostřelu doporučujeme odstranit omezovač. Žádné další upgrade díly pro model SR-13 v nabídce nemáme. Pokud chcete pušku na větší výkon doporučujeme modely VSR-10.


03.03.2018 Kuličky

Tomáš VlnaTomáš Vlna

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je vhodné/možné použít pro tuto zbraň těžší kuličky, například tyto: Kuličky 6mm 0,38g, šedé, stainless, 1000 ks, malý sáček, BLS, které zde nabízíte nebo podobné. Děkuji za odpověď :).

AirsoftGuns: Možné to je, ale s ohledem na výkon zbraně příjdete o rychlost střely a její dostřel. Pokud budete střílet terčově na pár desítek metrů, tak by to vadit nemuselo. Těžší kulička bude znatelně přesnější.


05.10.2017 Upgrade

Jakub PažoutJakub Pažout

Dobry den Mel byh zajem upgradovat tuto zbran mohly by jste mi neco doporucit dekuji

AirsoftGuns: Na uvedený model nemáme bohužel žádné upgrade díly.


Avatar
Josef Čejka, 12. 07. 2019

Avatar
Tomáš Drda, 25. 11. 2020

Avatar
jiří divácký, 13. 09. 2021

Za ty peníze úplně dostacujici

Novinky a slevy emailem