Colt M1911 RIS, ABS, Well, P361

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Colt M1911 RIS [P361] vyráběná firmou Well. Levná celoplastová pistole je opatřena funkční pojistkou závěru i pojistkou dlaňovou. Dodávaný zásobník v balení pojme okolo 35 kuliček, které se snadno vsypou uzavíratelným otvorem na zadní straně zásobníku.

Skladem > 100 ks 23.09.2020 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

390 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 4 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Colt M1911 RIS [P361] vyráběná firmou Well. Levná celoplastová pistole je opatřena funkční pojistkou závěru i pojistkou dlaňovou. Dodávaný zásobník v balení pojme okolo 35 kuliček, které se snadno vsypou uzavíratelným otvorem na zadní straně zásobníku. Potom stačí stáhnout jezdec s tlačnou pružinou a celý sloupec kuliček je během okamžiku připraven k použití. Příjemnému a jistému držení napomáhá důmyslně zdrsněné střenky v plastové imitaci dřeva. RIS lišta před lučíkem umožňuje snadnou montáž taktického příslušenství.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 80 mm
Délka zbraně 225 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 g
Hmotnost zbraně 0,26 kg
Provedení Hop-Up fixní hop-up 0,20g BB
Přibližný dostřel 30 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/jednotlivě
Úsťová rychlost naměřená 40 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 60 m/s
Zásobník kapacita 35 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Marek Kováč, 25. 09. 2016

Avatar
Oldřich Mach, 20. 09. 2018

Na první pohled vypadá hezky, ovšem jakmile si ji dáte do ruky, tak zjistíte, že byly použity velmi levné měkké plasty, s nimiž zbraň působí křehce. Dala by se srovnat s hračkami z vietnamské tržnice. Při pořádnem úchopu plasty prostě skřípou. Další mínus je natahování zbraně, chce to vynaložit opravdu velkou sílu. Když pořádně nedotáhnete, tak vám z hlavně vypadne kulička a můžete natahovat znova. Poslední hvězda dolů za velmi slabý výkon - průraznost, která je dána malou úsťovou rychlostí. Abych ale jenom nehanil, tak musím dát plus za povedený zásobník. Sice má jen kapacitu na 13 BB, ale je ještě doplněn o komoru, která pojme dalších asi 20 kuliček a plní tak funkci rychlonabíječe. Navíc je tento zásobník plně kompatibilní s pistolí Colt M1911 A1 Government od Tokyo Marui (odzkoušeno - mám jej také), takže se dá použít jako náhradní zásobník i pro tuto zbraň.

Novinky a slevy emailem