Colt Government Mark IV Series 70, Nickel Finish, GBB, Tokyo Marui

Plynová airsoftová zbraň v poniklovaném provedení se systémem Blow Back. Replika modelu Colt Government Mark IV Series 70 od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 330 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň v poniklovaném provedení se systémem Blow Back. Replika modelu Colt Government Mark IV Series 70 od firmy Tokyo Marui, která patří již roky mezi nejlepší výrobce plynových pistolí na světě. Věrohodně zpracovaná pistole s regulovatelným Hop-Up systémem, pohyblivým závěrem a funkčním záchytem závěru. Model se dále vyznačuje realistickou rozborkou a všemi funkčními ovládacími prvky.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 128 mm
Délka zbraně 218 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,8 kg
Hnací plyn HFC 134a/144a
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 90 m/s
Zásobník kapacita 26 BB

Komentáře k produktu

25.02.2021 Tlumič

Nicolas KřikavaNicolas Křikava

Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá koupit nějaký adaptér na tlumič který by pasoval do této pistole (pak by tam totiž šel přidat samotný tlumič) a jaký případně? předem moc děkuju za odpověď

AirsoftGuns: Nic takového v nabídce bohužel nemáme. Někteří výrobci dělají kovové delší vnější hlavně se závitem na tlumič. Nicméně dávat tlumič hluku výstřelu na GBB pistol je spíše otázkou vzhledovou, nežli funkční a praktickou.


24.02.2021 Dotazy

Nicolas KřikavaNicolas Křikava

Dobrý den, můžu se zeptat jestli je vhodné použít do této pistole i běžný ProTech Green Gas? A ještě co všechno byste doporučil na promazávání?? předem dekuju za odpovědi

AirsoftGuns: Green Gas je pro pistole Tokyo Marui silný a tedy nevhodný. Pistole je výrobcem konstruovaná na plyn 134/144a.  Pro údržbu a mazání plynovek doporučujeme instruktážní video na našem YouTube.


15.01.2019 Výdrž

René ČechmánekRené Čechmánek

Můžu se prosím zeptat, jestli vydrží zásobník vystřílet plnou kapacitu kuliček? Popřípadě kolik jich plnit, aby fungoval záchyt závěru?

AirsoftGuns: Do úzkých zásobníků M1911 se vejde asi nejméně plynu, než do typů větších. V ideálních podmínkách a s vhodným plynem nastřílí celý zásobník kuliček, přičemž poslední rány jsou již slabší. Spousta uživatelů těchto zbraní páskuje reálný počet ran tzn. 7+1 Pokud Vám jde o větší nastřílení ran na jedno naplnění plynem, tak lze doporučit pistole HI-CAPA nebo Desert Eagle.


06.08.2018 Tlumič

Ondřej FialaOndřej Fiala

Dobrý den jde na tutu zbraň tlumič? Pokud ano tak jaký?

AirsoftGuns: Většina GBB od TM nemá závit, takže tlumič bohužel nepůjde.


12.06.2018 celokov

Tomáš ČajkaTomáš Čajka

dobrý den, chci se zeptat, je ta zbraň celokov?

AirsoftGuns: Určitě není, stejně jako ostatní pistole od výrobce Tokyo Marui. To ovšem nemění nic na tom, že zbraně této značky jsou asi nejvíce realisticky zpracované do sebemenších detailů.


25.06.2016 hnací plyn do Colt Government

Petra DolejškováPetra Dolejšková
Dobrý den, můžete mi poradit, který hnací plyn je do Colt Government Mark IV Series 70, Nickel Finish, GBB, Tokyo Marui, nejvhodnější ? Děkujii

AirsoftGuns: 144a - Viz karta příslušenství.

01.04.2016 Materál zbrane

Jakub ĎurjaníkJakub Ďurjaník
Zdravím, zbraň je vyrobená z plastu alebo z kovu?

AirsoftGuns: Je to kombinace obojího. Vnější závěr i rám je plast.

Avatar
Petr Růžička, 08. 07. 2016

Avatar
Petra Dolejšková, 10. 07. 2016

Avatar
Pavel Psota, 23. 06. 2020

Novinky a slevy emailem