Chest Rig Tactical, OD, ACM

Praktický Chest Rig Tactical v zeleném provedení. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

580 Kč s DPH

Praktický Chest Rig Tactical v zeleném provedení. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších. Na spodní části nosiče jsou čtyři úchyty k provléknutí a fixaci opasku. Plně nastavitelné a polstrované popruhy ponechávají volná záda pro nesení další výstroje. Vyrobeno z nylonu 600D s nepromokavým zátěrem.
Barva, Kamufláž OD

Komentáře k produktu

14.01.2017 naskladnění

Petr HlatkýPetr Hlatký
dobrý den kdy bude opět skladem?

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších měsících bohužel nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. Další možností je vybrat dostupnou alternativu vesty v jiné barvě nebo střihu.

01.04.2016 mp5

Martin TycMartin Tyc
Dobrý den, vešel by se do těchto kapes zásobník od mp5. Děkuji

AirsoftGuns: Určitě ano.

Avatar
Rastislav Valkovič, 06. 08. 2015

Avatar
Matyáš Vávra, 15. 08. 2015

Avatar
Martin Tyc, 21. 04. 2016

Avatar
David Klabeček, 30. 07. 2016

Novinky a slevy emailem