Chest Rig Tactical, TAN, ACM

Praktický Chest Rig Tactical v pískovém provedení. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

580 Kč s DPH

Praktický Chest Rig Tactical v pískovém provedení. Obsahuje čtyři velkoobjemové zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip a druk), po stranách dvě větší univerzální sumky (zapínání na plastové spony) a plochou kapsu pro uložení dokumentace (zapínání na dva druky). Každá z podlouhlých kapes umožňuje pojmout dva zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších. Na spodní části nosiče jsou čtyři úchyty k provléknutí a fixaci opasku. Plně nastavitelné a polstrované popruhy ponechávají volná záda pro nesení další výstroje. Vyrobeno z nylonu 600D s nepromokavým zátěrem.
Barva, Kamufláž TAN

Komentáře k produktu

01.03.2017 Dotaz na velikost

Kurosaki IchiroKurosaki Ichiro

Dobry den chtel bych se zeptat jestli mi to bude kdyz mam 1,89m a velikost bundy mam 2XL

AirsoftGuns:Je nám líto, ale toto nedokážeme s jistotou potvrdit.


27.12.2016 odhazovák

Petr HlatkýPetr Hlatký
dobrý den , dá se k tomu přidělat ještě odhazovák nebo s tím hýbat nejde?

AirsoftGuns: Sumky jsou napevno, ale odhazovák půjde individuálně přidělat k poutkům na opasek nebo třeba na zadní spojovací popruh.

Avatar
Edita Hývlová, 26. 12. 2016

jsem s tím spokojen ale barva vůbec nesedí s touto na obrázku

Novinky a slevy emailem