• Novinka

Optika VMX-3T 3XMag, Vortex

Kvalitní zvětšovací modul Vortex VMX-3T 3XMag, určený hlavně pro sportovní a taktickou střelbu. Přibližovací optika se upevňuje na zbraň před kolimátory typu Vortex ve stejné ose a výšce. Toto řešení umožňuje přesnou střelbu s kolimátorem i na delší vzdálenosti.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 730 Kč s DPH

Kvalitní zvětšovací modul Vortex VMX-3T 3XMag, určený hlavně pro sportovní a taktickou střelbu. Přibližovací optika se upevňuje na zbraň před kolimátory typu Vortex ve stejné ose a výšce. Toto řešení umožňuje přesnou střelbu s kolimátorem i na delší vzdálenosti. Díky podložce v balení lze předsádku kombinovat i s jinými typy kolimátorů jako např. holografickými EOTech s rychomontáží (EXPS). Zaměřovač VMX-3T je vyroben z odolné hliníkové slitiny, je vodotěsný a plněný dusíkem (nemlží se). Antireflexní povrch skel zvyšuje propustnost světla. Stavěcí šrouby na vnější straně tubusu umožňují ideální vystředění záměrného bodu. Výrobce zaručuje odolnost zaměřovače až do ráže zbraně 300 Win. Magnum.

Balení obsahuje: fixní zvětšovací modul, navyšovací podložku (3 mm) a pevnou odklopnou montáž pro Picatinny/Weaver lištu.

Na tento výrobek poskytuje výrobce doživotní VIP záruku, která je uplatnitelná přímo v sídle společnosti Vortex v USA. Více informací naleznete přímo u výrobce http://www.vortexoptics.com/content/vip_warranty

Technická data: zvětšení 3x, průměr objektivu 30 mm, vzdálenost výstupní pupily 5,6 cm, zorné pole (v 100 m) 41,77 m, délka 10,9 cm, hmotnost 337 g.Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem