L96-01, Black, Gas, Well, G21A

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu L96-01 [G21A] v černé barvě od firmy Well.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 880 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu L96-01 [G21A] s plastovým pažbením v černé barvě od firmy Well. Puška umožňuje pohodlné nastavení lícnice i celkové délky pažby pro ještě lepší míření. Dlouhá volně ložená hlaveň je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montážních kroužků s libovolným optickým zaměřovačem. Puška je také již v základu opatřena mnoha úchyty na přidělání nosného popruhu. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník s kapacitou 30 kuliček.

Hnací plyn z lahve se v tomto případě plní přes ventilek přímo do stříbrného válce - závěru. Přepuštěné množství vydrží přibližně na 10 výstřelů a pak výkon klesá. Toto technické řešení umožňuje využití stejných zásobníků jako u manuální verze L96 [MB01] od stejného výrobce.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1135 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 3,7 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby plynová zbraň
Úsťová rychlost naměřená 160 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 140 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

27.10.2019 Zbraň

Tomáš GottwaldTomáš Gottwald

Dobrý den rád bych se zeptal kdy by se odstranil omezovač kolik m/s by to létalo? A kdybych ho tam nechal (mohl bych tam dát upgrade třeba na 180m/s) děkuji za odpověď

AirsoftGuns: S omezovačem je výkon pod 1 J (cca 70-80 m/s z důvodu legislativy mnoha zemí na světě). Bez omezovače výkon viz parametry. Pokud se bude dělat pružinový upgrade na 180 až třeba 230 m/s, tak se budou měnit vnitřní díly - tzn. žádný omezovač.


03.05.2016 Upgrade

Filip PavlišFilip Pavliš
Dobrý den, je u této zbraně možnost upgradu ? ( aby výkon dosahoval 170-200 m/s ) ... Pokud ano, na kolik by tento upgrade vyšel a jaké části by se musely upgradovat ? Děkuji za zodpovězení této obsáhlé otázky .

AirsoftGuns: Výkon plynových pušek je nejčastěji ovlivněn typem a tlakem hnacího plynu. Někteří majitelé si dělají různé přestavby, aby bylo dosaženo většího výkonu. S tím je spojena výměna částí a další nutné úpravy. My nic takového ovšem nemáme.

Avatar
Jan Szabo, 31. 08. 2016

Novinky a slevy emailem