M1903A3 Springfield, dřevo, GNB, CO2, ACM

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu Springfield M1903A3 [AP-GNR-1903W] od firmy Tokyo Arms. Tento konkrétní model se vyznačuje velice realistickým zpracováním celé dřevěné pažby a všech kovových částí.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 650 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu Springfield M1903A3 [AP-GNR-1903W] od firmy Tokyo Arms. Tento konkrétní model se vyznačuje velice realistickým zpracováním celé dřevěné pažby a všech kovových částí. Právě toto skvěle napomáhá docílit reálnější hmotnost a celkově přispívá k lepšímu pocitu ze střelby. K ještě více autentickému dojmu této válečné repliky slouží montáž na bajonet, funkční pojistka a realistická rozborka. Pouzdro závěru je opatřeno ražbou REMINGTON MODEL 03-A3 s unikátním sériovým číslem. Puška je v základu vybavena úchyty na nosný řemen i plně stavitelnými mířidly. Výrobce zvolil technické řešení, u kterého se 12 gramová CO2 bombička vkládá přímo do schránkového kovového zásobníku. Tento druhoválečný unikát jistě skvěle rozšiřuje exkluzivní nabídku těchto méně známých a na bojištích málo rozšířených zbraní.
- upozornění - Pouze na CO2 bombičky.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 570 mm
Délka zbraně 1110 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 3,30 kg
Hnací plyn CO2
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up fixní hop-up 0,20g BB
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby plynová zbraň
Úsťová rychlost naměřená 110 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 11 BB

Komentáře k produktu

25.03.2018 Výdrž CO2 bombičky.

Martin RůžičkaMartin Růžička

Zdravím, rád bych se zeptal kolik zhruba zásobníků/výstřelů vydrží jedna CO2 bombička u této zbraně. Mimo to bych se rád zeptal proč je výkon tak nízký vzhledem k tomu, že se jedná o zbraň na bázi CO2 kde i revolvery dosahují 160m/s a zde se jedná o pušku s pouhými 110m/s.

AirsoftGuns: Výrobce údaj neuvádí, ale odhadem to může být výdrž cca 40 ran na jednu bombičku (v závislosti na teplotě, promazání těsnění atd.). Co se týče výkonu plynové zbraně, tak ten je závislý na dávkování i průchodných místech pro plyn, ale třeba i na délce hlavně (v tomto případě moc ne). Tato puška má námi uvedený a naměřený výkon. O žádném potencionálním vylepšení či úpravách zatím nevíme.


08.01.2018 Upgrade+optika

Patrik PospíšilPatrik Pospíšil

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli by šel na této zbrani udělat upgrade a na kolik by šlo navýšit Úsťovou rychlost? Šla by na tuto zbran sehnat optika s montážní lištou? Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=R9arzjDZhQU Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Možnost upgrade této pušky neznáme a nemáme ani žádné vhodné díly pro vylepšení. Puškohled s lištou na M1903 nejsme schopni z našich zdrojů bohužel sehnat.


Avatar
Milan Petr, 27. 07. 2018

Novinky a slevy emailem