• Bazar

Bazar AW .338, Black, dvojnožka, optika, Well, G96D

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu AW .338 - Black [G96D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 990 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu AW .338 - Black [G96D] s plastovým pažbením v černé barvě se vyznačuje především neobvyklým zpracováním pažby, kterou je možné i bočně sklopit. Také je možné pohodlně nastavovat lícnici a celkovou délku pažby pro ještě lepší míření. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně již na první pohled zaujme specifickým kompenzátorem. Ližina na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montáže se zaměřovačem. Puška je dále již v základu opatřena mnoha úchyty na přidělání nosného popruhu. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přední triple rail blok a kvalitní optika 3-9x40 s montáží. Balení dále obsahuje trubičkovou plničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 15 kuliček.

Bazarové zboží s vadou! Používáno na předváděcích akcích. Zbraň jako nová, pouze odřená barva na zásobníku a na závěru vlivem používání - bez vlivu na funkci. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 650 mm
Délka zbraně 1000/1220 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 4,95 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby plynová zbraň
Úsťová rychlost naměřená 155 m/s
Zásobník kapacita 15 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Martin Slíva, 03. 08. 2018

Novinky a slevy emailem