SL9, blowback, Black, Ares, SR-001

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu HK SL9 [SR-001] v černé barvě od firmy Ares. Série zbraní firmy Ares se vyznačuje velmi kvalitním provedením nylonového těla se skelnými vlákny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 080 Kč s DPH

Replika modelu H&K SL9 - BlowBack version [SR-001]. Typ SL-9 je civilní verzí a samonabíjecí variantou populární a kvalitní řady G36 (oproti originálu nabízí i funkci střelby dávkou). Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je vyrobena z velmi kvalitního nylonu, který je zesílen skelnými vlákny . Technické řešení firmy Ares nezklamalo, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem a kovové uložení těžké hlavně. Horní transportní rukojeť nabízí velmi dlouhou RIS lištu pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Součástí pažby, stejně jako u reálné předlohy, jsou lehce odnímatelné části botky, které umožnují optimální nastavení délky pažby.

Blow back systém (EBB) je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru. Musíte si však uvědomit, že tento systém znamená i nepatrně větší opotřebení vnitřních dílů a rychlejší spotřebu akumulátoru tzn. menší počet nastřílených ran na jeden cyklus nabití. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249).

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, kovová 8 mm ložiska (kombinace kluzných a kuličkových), pružinu na úrovni M130, mikrospínač, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je vytěrák, plnička zásobníku a tlačný zkrácený zásobník na 20 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 980/1030 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,60 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková/kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu EBB verze 3 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) low-cap
Zásobník kapacita 20 BB

Komentáře k produktu

29.12.2018 Zip Up gumička

Jonáš JansaJonáš Jansa

A podle různých fór je tam špatná hopup gumička a proto má na tak dlouhou hlaveň tak nepřesnou střelbu. je to pravda?

AirsoftGuns: Základní gumičky oproti lepším nikdy za moc nestojí. Kdo chce přesnost, nechá si zbraň zkontrolovat a povyměňovat nějaké dílky včetně gumičky. Nelze tvrdit, že by zbraň měla přesnost rapidně horší, než modely podobné ceny a kvality.


25.12.2018 Dostupnost

Jonáš JansaJonáš Jansa

Dobrý den, bude tento produkt do začátku února 2019 dostupný, a jestli ne, tak kdy?

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších měsících bohužel nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete podobné alternativy.


04.09.2016 Dvojnožka

Michal FriedrichMichal Friedrich
Dobrý den, je možné nechat si od Vás při objednávce namontovat na tuto zbraň dvojnožku? Jaká by byla případná cena této zbraně s dvojnožkou? Děkuji.

AirsoftGuns:Měla by jít tato: http://www.airsoftguns.cz/dvojnozka-g36-classic-army

06.07.2016 Akumulátor

Jakub HynekJakub Hynek
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli do této zbraně jde tento akumulátor .Děkuji http://www.airsoftguns.cz/akumulator-vb-mini-9-6v-1600-mah-vb-power

AirsoftGuns: Lepší volbou je tvarovka CQB stejných parametrů - viz příslušenství. Typ MINI v celku se nevejde do místa pod hlaveň do předpažbí.

22.09.2015 Pár dotazů

Milan KvašňákMilan Kvašňák
Dobrý den, na elektriky jsem lajk, tak to prosím omluvte: 1) Li-Pol 7,4V (oproti 9,6V v parametrech) jak níže radíte, nebude se to pak "líně" natahovat? 2) Jaký tak má rozptyl na 10 metrů? Můj aktuální manuál střelí 4z5 kulí do rozptylu o velikosti orion lentilky (upgrade hlavně na 6,03mm). Děkuji

AirsoftGuns: Kvalitní li-pol 7,4V je schopna dodat větší proud, než malé články NiMH 9,6V. Takže platí spíše opak. To je i důvod proč na provoz li-pol je nutnější instalovat MOS FET. Na 10m jste schopný trefovat malou plechovku CocaCola, soustřel do pár centimetrů.

30.04.2015 tlmic?

Peter DanišPeter Daniš
zdravim, je mone na tuto zbran namontovat tlmic? ma hlaven nejaky vnutorny zavit?

AirsoftGuns: Hlaveň je z jednoho kusu, takže nemá vnější ani vnitřní závit pro montáž tlumiče.

08.12.2014 Re: Redgar

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dostrel odpovida vykonu a nekdy i pouzitemu strelivu. V tomto pripade to bude cca 70 m.

06.12.2014

RedgarRedgar
zdravím chtěl sem se zeptat na dostřel v základu

Avatar
Martin Slíva, 05. 09. 2016

Novinky a slevy emailem