Hliníkový kufr na zbraně, 120 cm, ACM

Přepravní kufr na zbraně vyrobený ze zdrsněného hliníku. Veškeré rohy a hrany jsou opatřené zpevňujícím lemováním a dalším kováním. Na dvou odkládacích stranách naleznete malé plastové špunty. Kufr tak neleží na celé ploše a zbytečně se nepoškrábe nebo neušpiní. Tento typ obalu nabízí kompletní molitanovou výplň, kovové panty s ocelovými čepy a tři otevírací klipy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 590 Kč s DPH

Přepravní kufr na zbraně vyrobený ze zdrsněného hliníku. Veškeré rohy a hrany jsou opatřené zpevňujícím lemováním a dalším kováním. Na dvou odkládacích stranách naleznete malé plastové špunty. Kufr tak neleží na celé ploše a zbytečně se nepoškrábe nebo neušpiní. Tento typ obalu nabízí kompletní molitanovou výplň, kovové panty s ocelovými čepy a tři otevírací klipy. Pokud chcete, aby Vaše zbraň i s osazenými doplňky byla dlouho jak nová a nepoškodila se během přepravy, je toto ta nejlepší možná varianta. Každá zbraň by měla být bezpečně uskladněna a při přepravě musí být přenášena skrytě.
Vnitřní rozměry (cm): 10 x 30 x 120
Hmotnost: 5,76 kg.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Tomáš Kopecký, 28. 04. 2015

U popisu bolo udané hliníkový kufor, no hliníkovú sú leda lišty s nitami ktorými je kufor spojený dohromady, samotný kufor je vyrobený s lisovaného papieru ktorý je obalený alobalom tzv - hliníkovou fóliou, popis ktorý ste udali na stránke je scela zavádzajúci, max nespokojnosť, produkt nikomu neodporúčam a s predajom som max nespokojný.

Novinky a slevy emailem