G36C, blowback, TAN, Ares, AR-056

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu HK G36C (Tan) [AR-056] v pískové barvě od firmy Ares. Série zbraní firmy Ares se vyznačuje velmi kvalitním provedením nylonového těla se skelnými vlákny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 190 Kč s DPH

Replika modelu H&K G36C - BlowBack version [AR-056] v pískové barvě. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je vyrobena z velmi kvalitního nylonu, který je zesílen skelnými vlákny. Technické řešení firmy Ares nezklamalo, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem, kovové uložení hlavně a na jejím ústí našroubovaný ocelový kompenzátor zdvihu. Horní transportní rukojeť nabízí dlouhou RIS lištu pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Kratší RIS lišty na předpažbí jsou z kovu a umožňují použití libovolného taktického příslušenství.

Blow back systém (EBB) je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru. Musíte si však uvědomit, že tento systém znamená i nepatrně větší opotřebení vnitřních dílů a rychlejší spotřebu akumulátoru tzn. menší počet nastřílených ran na jeden cyklus nabití. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249).

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, kovová 8 mm ložiska (kombinace kluzných a kuličkových), pružinu na úrovni M120, mikrospínač, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 470 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 247 mm
Délka zbraně 510/730 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,90 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková/kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 58 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu EBB verze 3 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáře k produktu

13.04.2021 otázka

Hans NavyHans Navy

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli by jste mi neporadily s upgradem na tento typ G 36. Třeba zvýšení FPS nebo dostřelu jelikož se bojím nakoupit díly které nebudou pasovat nebo fungovat.

AirsoftGuns: Vnitřní upgrade díly je mnohdy nutné vyzkoušet či nevratně upravit. Pokud s vylepšením airsoft zbraní nemáte zkušenosti, tak je lepší Vaší G36 svěřit odbornému servisu. Ušetříte si starosti, čas a v konečném součtu i peníze.


19.05.2019 Pomoc

Otakar LibešOtakar Libeš

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zakozpil jsem si tuto zbraň a po chvilce používání blowbak přestal pohybovat.

AirsoftGuns: Pak bude nejlepší poslat zbraň na kontrolu/servis. Blowback se většinou i odpojuje, protože je s ním zbraň více hlučná, více se namáhají vnitřní díly a spotřebovává energie baterie.


22.04.2019 _

Václav TošenovjanVáclav Tošenovjan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude opět zbraň na skladě?

AirsoftGuns: Ares v nejbližších měsících bohužel nebude.


29.09.2018 Životnst

Matěj KučeraMatěj Kučera

Dobrý den, Jaká je životnost zbraně?

AirsoftGuns: Orientační výdrž původních dílů v tovární konfiguraci je oproti značkovým modelům v podstatě poloviční až třetinová stejně jako pořizovací cena zbraně. Bavíme se tedy o cca 10000-15000 ranách. Na celkový stav má i opodstatněný vliv blowback. Životnost každé opravitelné věci (tzn. i tento model s běžně kompatibilními vnitřními díly) je prakticky neomezená, takže ve výsledku záleží na správnosti používání dle přiloženého návodu k použití a pravidelných servisních údržbách. Pokud se něco vlivem používání opotřebí, díl se nahradí za kvalitnější a vše šlape dál. Dnešní ceny zbraní i upgrade dílů nejsou vysoké a dostupnost různých značek je na velice dobré úrovni.


28.06.2017 MOSFET

MAREK TUMAMAREK TUMA

chtěl sem se zeptat kdyz ji objednam a budu chtit upgrade jako ´treba mosfet bude to možný?

AirsoftGuns: Možné to určitě je. Danou službu/servis si stačí aktivovat v košíku po vložení zbraně.


Avatar
Jiří Fišer, 03. 01. 2016

Avatar
Ondřej Valta, 06. 04. 2016

vypouštěč závěru v lučíku zbraň neobsahuje - zavádějící popis

Avatar
Jitka Bucharová, 16. 02. 2019

Dobrá zbran

Novinky a slevy emailem