PP-19 Bizon, SMG, Cyma, CM.058A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu PP-19 Bizon [CM.058A] od firmy Cyma. Součástí celého balení je mimo jiné zaměřovač Kobra a robustní tlumič PBS-1.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 360 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu PP-19 Bizon [CM.058A] od firmy Cyma. Tento model konstrukčně vychází z podobných zbraní typu AK. Hlavní rozdíl je v méně obvyklém řešení válcového zásobníku, který v podstatě slouží i k samotnému úchopu. Tato dodávaná verze je s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru, napažbím a bočně sklopnou pažbou. Stavitelná mířidla, vnější hlaveň, úchyt na popruh a další díly jsou také z kovu. Z polymeru je v podstatě pouze pažbička a vroubkovaný zásobník. Na levé straně těla je boční montážní lišta, pomocí které lze na zbraň snadno nasunout dodaný kolimátor Kobra nebo boční bázi AK s libovolným typem zaměřovače.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, vodič pružiny s ložiskem, kovová kluzná ložiska 7 mm, pružinu na úrovni M125, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), kolimátor Kobra, tlumič PBS-1, plnička, vytěrák a tlačný zásobník na 200 BB (Midcap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 247 mm
Délka zbraně 900/710/475 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,5 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 200 BB

Komentáře k produktu

21.03.2020 upgrade

lukáš tylšarlukáš tylšar

Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou délku trysky tento bizon má ?

AirsoftGuns: To bohužel netušíme.


19.03.2020 Tlumič

Michal ĎurianMichal Ďurian

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali ten tlumič funguje i jako prodloužená hlaveň?

AirsoftGuns: Tlumič střelecké parametry neovlivňuje. Jde hlavně o visuální záležitost. Tlumič z části ztišuje zvuky při střelbě vycházejíc z hlavně.


28.09.2018 Naskladnění

Ondřej PovolnýOndřej Povolný

Dobrý den, můžu se zeptat kdy bude zbraň naskladněna?

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky bude nejdřív koncem měsíce. Také jde o to, zda bude v době odeslání kontejneru konkrétní typ skladem u výrobce. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


19.06.2018 Kobra

Vojtěch DušekVojtěch Dušek

Kamarád si kupoval také Bizona a kobra mu funguje uplně krásně. Tečka je strašně krásně vidět a nemá s tim problém. je možná reklamace jenom té kobry ?

AirsoftGuns: Určitě to možné je. Více potřebných informací naleznete v reklamačním řádu (dolní menu).


09.06.2018 Kobra

Vojtěch DušekVojtěch Dušek

Tečka není za světla vůbec vidět,baterky jsem vyměnil už 2x a pořád stejný. Je to od zakoupění zbraně a nevim,co s tim mám dělat.

AirsoftGuns: Pokud je to takhle od začátku, tak asi půjde o běžnou intenzitu svitu. U otevřených zaměřovaču (což je i KOBRA) je viditelnost např. za slunečného dne podstatně horší, než u tubusových kolimátoru, kde se záměrný bod promítá na vnitřní zatmavené sklíčko. 


07.06.2018 Kobra

Vojtěch DušekVojtěch Dušek

Zdravim...koupil jsem si u vás tuhle zbran a kolimátor kobra strašně blbne. je tam strašně slabej jas a to je na maximum můžete mi prosím řict co s tim,nebo co s tim mám udělat ? předem děkuji

AirsoftGuns: Takhle na dálku bohužel těžko určíme, zda je jas záměrného obrazce v normě. Na intenzitu přísvitu má vliv hlavně napětí a kvalita baterii. Jas je stejný od zakoupení nebo se po čase zhoršil? Před prodejem zaměřovač i zbraň kontrolujeme/testujeme, zda je vše funkční a ve standardní kvalitě.


26.08.2017 Baterie

Marek BalvímMarek Balvím

Dobrý den mohl bych se zeptat jak je kvalitní ta baterka nebo jak dlouho cca vydrží děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Původní příbalová baterie výdrží cca 500 ran a slouží hlavně k otestování. Pro lepší a pravidelnou střelbu doporučujeme kvalitní akumulátor VB POWER 1600 mAh.


09.08.2017 Kolimátor

Tomáš BacíkTomáš Bacík

mohu se zeptat jestli je dodáván ke zbrani

AirsoftGuns: Tlumič i zaměřovač je v balení, tak jak je v popisku i na fotkách.


Avatar
Vladimír Malý, 15. 11. 2015

Produkt je fakt velice dobrý - byl mi ale dodám bez návodu, který jsem již 2x urgoval, ale zatím bez pozitivního ohlasu.

Avatar
Marek Balvím, 20. 09. 2017

u této zbraně nemám žádný problem je to výborná zbran.

Avatar
Vít Mlnařík, 01. 06. 2018

Novinky a slevy emailem