Beretta ARX 160, Elite Force, Black, Umarex

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Beretta ARX 160 Elite Force version Long (Black) od firmy Umarex. Blow back verze s funkcí napodobující realistický pohyb závěru.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 990 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Beretta ARX 160 Elite Force version Long (Black) od firmy Umarex. Tato velice moderní a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň, horní RIS lišta, záchyt zásobníku, spoušť, přepínač režimu střelby, kryt výhozného okénka, zámek pažby a poutka na popruh. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Beretta je již v základu vybavena sklopnými mířidly a velkým množstvím RIS pro snadnou montáž taktických doplňků. Ovládací prvky jako přepínač střelby, záchyt závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Akumulátor se v tomto případě umisťuje do bočně sklopné pažby, která je zároveň zásuvná (4 polohy nastavení). Blow back systém je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola (CNC), precizní kovová 7 mm ložiska (kluzných), pružinu na úrovni M120, nerezový válec, mikrospínač, vodič pružiny bez ložiska (kombinace kov/plast), zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je i vysokokapacitní zásobník na 300 BB (kompatibilní se standardem typu M16/M4/M15).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 450 mm
Délka zbraně 840/905/675 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,036 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 115 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu EBB verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Jozef Dráb, 08. 09. 2015

Novinky a slevy emailem