CZ 805 BREN A2, desert, ASG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A2 v pískovém provedení je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 790 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A2 v pískovém provedení je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy. Známý model této útočené pušky je v současné době zavedený do výzbroje AČR, proto jej nejspíše není nutné sáhodlouze popisovat. Zastoupení kovů a plastů na vnějších dílech je s předlohou v podstatě totožné. Horní polovina těla je vyrobena z kovu na CNC a opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optických zaměřovačů nebo kolimátorů. Na části předpažbí jsou další tři kratší RIS, které umožňují použití taktického příslušenství dle individuálních potřeb uživatele. Verze s označením A2 je kratší a kompaktnější variantou standardního pěchotního modelu A1, který má delší vnější hlaveň.

Spodní část těla s pistolovou pažbičkou, oboustranným přepínačem režimu střelby a zásobníkovou šachtou je z pevného polymeru. Zásobníková šachta kromě originálních zásobníků typu BREN nabízí i možnost využití kompatibilních zásobníků typu G36 (AEG). Tato moderní verze zbraně je vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly na RIS. Pažba je délkově nastavitelná v pěti různých pozicích a lze ji také celou sklopit do strany, nebo dokonce po vyjmutí čepu úplně odstranit. Lícnici na pažbě lze posouvat a jednoduše přizpůsobit pro praváky i leváky. Akumulátor se umisťuje zezadu do těla po odstranění pažby, do určeného prostoru nad mechabox. V případě použití delšího akumulátoru 9,6V se zmenší možnost otevření výhozného okénka pro regulaci Hop-Up. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny (QSC), kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako u samopalu Scorpion EVO). Zbraň si neklade za cíl konkurovat levným čínám. Je určena pro hráče, kteří ocení kvalitu, výjimečnost, realističnost a jsou ochotni za ní zaplatit. Ostatní nechť se poohlédnou po něčem levnějším.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 310 mm
Délka zbraně 847/792 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,1 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3, QSC (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 550 BB

Komentáře k produktu

19.01.2021 Upgrade

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Je možné ve vašem servisu vyměnit úplně všechny vnitříní plastové díly za kovové a koli by to mohlo stát? A kolik ran má životnost v základu? A jestli má zbraň závit pro tlumiče. Předem děkuji za odpověď a trpělivos kterou se mnou máte :)

AirsoftGuns: Možné to není, protože ne všechny díly co jsou uvnitř se dělají z kovu. Kov nemusí být vždy výhodou. U zátěžových a namáhaných dílů lze provést nahrazení za kovové či kvalitnější. Udávaná životnost v tovární konfiguraci je cca 20 000 ran, ale při správném použití a občasném servisu je to samozřejmě i více. Závit na konci hlavně je 14x1 levotočivý, takže je třeba volit tlumič s daným protizávitem.


19.01.2021 Tlumič

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat, mohli by jste mi doporučit nějakou přechodku která na tuto zbraň sedí a dá se na ní namontovat tlumič?

AirsoftGuns: Přechodka není nutná, stačí odšroubovat výšlehák na konci vnější hlavně a na stejný závit našroubovat příslušný tlumič hluku výstřelu.


18.01.2021 Specifikace

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Zajímá mě, z jakého materiálu je vnějšek a jak dlouho to vydrží, třeba taková pacička u závěru pro natahování, z jakého materiálu je, a z jakého materiálu je závěr, jestli zbraň vydží hrubé zacházení a jestli by se dala otestovat. Jo a ještě dala by se tady upgradovat? Za odpověď děkuju předem.

AirsoftGuns: Na hrubé zacházení není airsoftová zbraň stavěná. Vnější díly jsou ze slitiny kovu. Spodní polovina těla s pažbičkou a posuvná část pažby je z polymeru. Při pravidelném servisu a občasné výměně opotřebeného dílu je výdrž vnitřního mechanismu prakticky neomezená. Upgradovat lze, ale počítejte pak s investicí několik tisíc a větším namáháním dílů od silnější pružiny (rychlejší opotřebení).


18.01.2021 Vnitřní materiál

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat, z jakého materiálu jsou vnitřní součástky a jakou má zbran životnost?

AirsoftGuns: Poměr materiálu na vnitřních dílech je totožný jako u jiných zbraní, tzn. kola kov, mechabox slitina, většina drobných dílků je z plastu. V základu nějaký čas vydrží, pak je možné jejich nahrazení za lepší materiály.


09.09.2017 CZ 805 BREN A2, desert, ASG

Petr SedláčekPetr Sedláček

Dobrý Den, chci se zeptat jestli se dá dát do zbraně mosfet a pružina 130,140, bez zásahu do zbraně krom vysokozátěžového motorku ,zbraň si chci u vás koupit ,nebo popřípadě poradit co přesně mám do téhle zbraně koupit za upgrade na silnější pružiny do 140 .Děkuji za odpověď ☺

AirsoftGuns: Na upgrade doporučujeme určitě i další díly. Původní takovou zátěž dlouhodobě nezvládnou. Do přílohy emailu jsme zaslali orientační nabídku pro představu co vše do zbraně při upgrade instalujeme.


Novinky a slevy emailem