CZ 805 BREN A1, urban grey, ASG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A1 v dual tone provedení urban grey je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 550 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A1 v dual tone provedení urban grey je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy. Známý model této útočené pušky je v současné době zavedený do výzbroje AČR, proto jej nejspíše není nutné sáhodlouze popisovat. Zastoupení kovů a plastů na vnějších dílech je s předlohou v podstatě totožné. Horní polovina těla je vyrobena z kovu na CNC a opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optických zaměřovačů nebo kolimátorů. Na části předpažbí jsou další tři kratší RIS, které umožňují použití taktického příslušenství dle individuálních potřeb uživatele. Verze nesoucí označení A1 má standardní délku vnější hlavně, ale v případě zájmu nabízíme i kompaktnější/kratší model A2.

Spodní část těla s pistolovou pažbičkou, oboustranným přepínačem režimu střelby a zásobníkovou šachtou je z pevného polymeru. Zásobníková šachta nabízí možnost využití kompatibilních zásobníků určených pro zbraně M4/M16 (AEG). Tato moderní verze zbraně je vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly na RIS. Pažba je délkově nastavitelná v pěti různých pozicích a lze ji také celou sklopit do strany, nebo dokonce po vyjmutí čepu úplně odstranit. Lícnici na pažbě lze posouvat a jednoduše přizpůsobit pro praváky i leváky. Akumulátor se umisťuje zezadu do těla po odstranění pažby, do určeného prostoru nad mechabox. V případě použití delšího akumulátoru 9,6V se zmenší možnost otevření výhozného okénka pro regulaci Hop-Up. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny (QSC), kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako u samopalu Scorpion EVO). Další velkou výhodou je určitě i nízkoodporová kabeláž se spínáním MOS FET, která se dodává ve zbrani již od výrobce. Zbraň si neklade za cíl konkurovat levným čínám. Je určena pro hráče, kteří ocení kvalitu, výjimečnost, realističnost a jsou ochotni za ní zaplatit. Ostatní nechť se poohlédnou po něčem levnějším.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 375 mm
Délka zbraně 930/875 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,2 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3, QSC (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 360 BB

Komentáře k produktu

21.08.2018 Zásobníky bren?

Úplný ZelenáčÚplný Zelenáč

Možné koupit zbraň v tomhle barevném provedení s šachtou na zásobníky bren? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Takovou konfiguraci výrobce nenabízí. Šachtu a zásobník by jste musel jedině s někým co má BRENA vyměnit.


Avatar
Vojtěch Nosek, 19. 08. 2018

Avatar
Jaroslav Fof, 25. 03. 2020

Avatar
Matěj Mužika, 13. 04. 2020

Avatar
Michal Štekr, 10. 03. 2021

Bren CZ.Česká zbraň.Neni co dodat.Mám jí chvilku,tak nemohu posoudit jak na tom bude dle funkčnosti ale zpracování kvalitní.

Avatar
Josef Klieber, 01. 04. 2021

Avatar
Petr Lazarčík, 31. 05. 2021

Avatar
Martin Rek, 14. 11. 2021

Novinky a slevy emailem