Přepravní pouzdro na zbraň, 80 cm, TAN, ACM

Pískové přepravní pouzdro na zbraň do délky 80 cm. Díky integrovanému všitému návleku lze pouzdro prodloužit až na 100 cm a schovat tak vyčnívající hlaveň nebo tlumič. Obdélníkový tvar pouzdra umožňuje ponechání zaměřovače a dalších doplňků osazených na zbrani. Promyšlená konstrukce tohoto dvouvrstvého a polstrovaného pouzdra umožňuje uložit i další kratší zbraň a navíc i pistoli.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

700 Kč s DPH

Pískové přepravní pouzdro na zbraň do délky 80 cm. Díky integrovanému všitému návleku lze pouzdro prodloužit až na 100 cm a schovat tak vyčnívající hlaveň nebo tlumič. Obdélníkový tvar pouzdra umožňuje ponechání zaměřovače a dalších doplňků osazených na zbrani. Všitá molitanová vložka a fixační suché zipy zaručí optimální ochranu zbraně před poškozením. Promyšlená konstrukce dvouvrstvého pouzdra umožňuje uložit i další kratší zbraň o maximální délce 55 cm. Velké množství vnější uzavíratelných kapes lze použít na záložní pistoli, uložení střeliva, zásobníků a dalších potřebných drobností. Pouzdro je vybavené dvěma rameními popruhy, takže lze nosit na zádech jako klasický batoh a pro transport na krátké vzdálenosti lze využít pevné nosné ucho. Součástí balení je i připínatelný nosný řemen.
Barva, Kamufláž TAN

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

27.01.2018 Naskladnění

Lubomír BílýLubomír Bílý

Dobrý den, rád bych se zeptal kdy bylo toto pouzdro v nejbližší době na skladě. předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Potencionální naskladnění nejdřív za cca 3 měsíce. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat službu hlídacího psa. Poté budete informován prostřednictvím emailu. Další možností jsou skladově dostupná alternativní pouzdra z nabídky.


Avatar
Tomáš Sosnovec, 12. 05. 2015

Avatar
Miloš Rezek, 23. 06. 2015

Myslím,že vynikající jen ho ještě nemám, nebyl skladem

Avatar
petr spěvák, 22. 09. 2015

Avatar
Robert Totzauer, 04. 12. 2015

Avatar
Zbyněk Rada, 25. 12. 2015

Avatar
David Preisler, 25. 01. 2016

Avatar
Jiří Štorch, 25. 02. 2016

Barva nic moc, ale to je subjektivní věc, někomu se to určo líbí, jinak jsem příjemně překvapen. Spousta místa a materiál i zpracování vypadá fakt bytelně.

Avatar
Miroslav Runza, 09. 05. 2016

Novinky a slevy emailem