CZ 805 BREN A1, black, ASG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A1 v černém provedení je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 450 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CZ 805 BREN A1 v černém provedení je vyráběná na Taiwanu v licenci dánské firmy ASG. Díky úzké spolupráci s CZ Uherský Brod je docíleno věrohodného vyhotovení, které je doplněno autentickou ražbou palné předlohy. Známý model této útočené pušky je v současné době zavedený do výzbroje AČR, proto jej nejspíše není nutné sáhodlouze popisovat. Zastoupení kovů a plastů na vnějších dílech je s předlohou v podstatě totožné. Horní polovina těla je vyrobena z kovu na CNC a opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optických zaměřovačů nebo kolimátorů. Na části předpažbí jsou další tři kratší RIS, které umožňují použití taktického příslušenství dle individuálních potřeb uživatele. Verze nesoucí označení A1 má standardní délku vnější hlavně, ale v případě zájmu nabízíme i kompaktnější/kratší model A2.

Spodní část těla s pistolovou pažbičkou, oboustranným přepínačem režimu střelby a zásobníkovou šachtou je z pevného polymeru. Zásobníková šachta kromě originálních zásobníků typu BREN nabízí i možnost využití kompatibilních zásobníků typu G36 (AEG). Tato moderní verze zbraně je vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly na RIS. Pažba je délkově nastavitelná v pěti různých pozicích a lze ji také celou sklopit do strany, nebo dokonce po vyjmutí čepu úplně odstranit. Lícnici na pažbě lze posouvat a jednoduše přizpůsobit pro praváky i leváky. Akumulátor se umisťuje zezadu do těla po odstranění pažby, do určeného prostoru nad mechabox. V případě použití delšího akumulátoru 9,6V se zmenší možnost otevření výhozného okénka pro regulaci Hop-Up. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny (QSC), kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako u samopalu Scorpion EVO). Zbraň si neklade za cíl konkurovat levným čínám. Je určena pro hráče, kteří ocení kvalitu, výjimečnost, realističnost a jsou ochotni za ní zaplatit. Ostatní nechť se poohlédnou po něčem levnějším.

- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 375 mm
Délka zbraně 930/875 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,2 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3, QSC (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 550 BB

Komentáře k produktu

05.04.2018 upgrade

Aleš KasáčekAleš Kasáček

dobrý den,chtěl bych se zeptat na kolik by vyšel upgrade na 140m/s +přesná hlaven 6,03 a mosfetem.děkuji.

AirsoftGuns: Cena za díly se může pohybovat v rozmezí cca 3500-5000 Kč v závislosti na použitých dílech a požadovaném výkonu/životnosti. Bližší kalkulaci jsme zaslali na Váš email.


22.11.2017 Hop-Up

Marek KramárMarek Kramár

Dobrý den, Hop-Up je kovový?

AirsoftGuns: Komora je plast, kovový se zatím nedělá.


18.11.2017 Upgrade

Radek VaníkRadek Vaník

Dobrý den, bylo by možno zakoupit zbraň s předem provedeným upgradem? Popřípadě jaké jsou možnosti a orientační cena. Předem děkuji

AirsoftGuns: Možné to je, jde o to jaký upgrade by jste si představoval. Do zbraně lze instalovat díly za pár stovek nebo třeba za více jak 10 000 Kč. Je třeba určit požadovaný výkon a pak určíme odhadní cenu, nebo si stanovit finanční rozpočet a podle toho navolíme díly. Pro další komunikaci doporučujeme email, nebo si zavolat pro představu na naší infolinku.


08.04.2017 Vzduchotechnika

Petr KohoutPetr Kohout

Dobrý den, vlastním tuto zbraň a v základu je v ní použit plný vyduchový válec na hlavni 375mm. V jiných příspěvcích uvádíte, že pokud je použit plný válec na takto krátké hlavni dochází k degradaci výkonu zbraně. Doporučili byste mi tedy výměnu válce za válec s otvorem nebo popřípadě jakou minimální délku hlavně musím užít na tomto plném válci aby nedocházelo k takové degradaci zbraně.

AirsoftGuns: Plné válce M16 se běžně využívají na délku vnitřní hlavně cca 500-600 mm. Na originální hlaveň 375 mm by byl vhodnější válec s dírou typu M4.


Avatar
Jiří Sita, 14. 12. 2016

Avatar
Petr Lazarčík, 23. 04. 2021

Novinky a slevy emailem