P90, tlumič, Cyma, CM.060B

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu P90 s tlumičem [CM.060B] od firmy Cyma. Samotné tělo i patka pažby jsou zdařile vyhotovené z tvrzeného ABS plastu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 280 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu P90 s tlumičem [CM.060B] od firmy Cyma. Samotné tělo i patka pažby jsou zdařile vyhotovené z tvrzeného ABS plastu. V podstatě jde o známou verzi P90 TR (Triple Rail), u které je celokovový vrchní díl osazen třemi RIS lištami pro připevnění libovolného zaměřovače a dalšího taktického příslušenství. Typ a specifický tvar této palné zbraně je u široké veřejnosti proslulý hlavně ze seriálu Hvězdná brána (Stargate), v kterém byl v určité konfiguraci velice často využíván. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M125, plastovou hlavu válce (excentricky řešený výfuk) a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná Hop-Up komora (plast) s horním plněním a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor),plastový vytěrák, rychlonabíječ/plnička na kuličky, kovový tlumič hluku výstřelu Socom a tlačný zásobník na 68 BB (Lowcap) s realistickou imitací nábojů.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 247 mm
Délka zbraně 480/664 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,18 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 115 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 6 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) low-cap
Zásobník kapacita 68 BB

Komentáře k produktu

29.03.2022 Dotaz - naskladnění

Jakub DaněkJakub Daněk

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy zase naskladníte tento produkt. (Měl bych o něj zájem)

AirsoftGuns: Zboží Cyma možná někdy v létě.


02.12.2020 Otázka

Martin PavlíkMartin Pavlík

Na co je v tomto balení plastový větrák?

AirsoftGuns: Na čištění hlavně.


06.01.2020 Zásobník

Vít BaxaVít Baxa

Dobrý den Chtěl jsem se pouze zeptat, jestli bych někde nemohl najít tutorial na dobíjení kuliček do zásobníku? Nikdy jsem tuto zbraň nedržel, a na manuálu ke zbrani nebylo napsáno nic přímo k modelu, ale k zbraním celkově. Jednoduše, všichni ostatní mají na zásobníku nějaký otáčivý systém, ale ten já na zásobníku nemám. Děkuji za odpověď, kdybych zněl jako blb že nevím jak nabít zbraň, tak to chápu, doopravdy model P90 držím poprvé v životě.

AirsoftGuns: Popisované točení má pouze hi-cap na cca 280-300 kuliček. V případě low-capu/tlačáku, který je v balení u zbraně se kuličky nacpou jediným otvorem v zásobníku. Při plnění je třeba překonat odpor tlačné pružiny, takže je vhodné použít praktickou ládovačku kuliček, kterou naleznete také v krabici.


25.02.2017 Sklad

Pepa SvětlýPepa Světlý

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat kdy bude tato zbraň na skladě.

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky bude nejdřív za cca 2-3 měsíce. Také jde o to, zda bude v době odeslání kontejneru konkrétní typ skladem u výrobce. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


13.01.2017 Filip Kittel P90

Filip KittelFilip Kittel
Dobrý den chci se zeptat je na zbrani univerzální lišta na kolimátor.

AirsoftGuns: Ano RIS široká cca 20 mm.

11.10.2016 Hop-up

Jiří HemzaJiří Hemza
Dobrý den chtěl jsem se zeptat z jakého materiálu je hop-up a zda je možné ho zakoupit samostatně dekuji za odpověď.

AirsoftGuns:Hop-up gumička je z gumy/silikonu - lze běžně nahradit. Hop-up komora je plast, technicky dobrá není doporučené měnit.

06.05.2016 Zásobník a Tlumič

Adam RejtharAdam Rejthar
Dobrý den Chtěl bych se zeptat, jestli jde na zbraň i speciální redukce pro zásobníky M4 ( zbraň P98 od JG). A taky jestli jde tlumič sundat Díky Adam Rejthar

AirsoftGuns: Redukce na zásobníky lze použít a tlumič jde odšroubovat.

Avatar
Miroslav Krupička, 28. 12. 2016

Avatar
Adam Donát, 13. 07. 2018

Avatar
Robert Patkaň, 29. 04. 2019

Avatar
Alena Ceralová, 06. 12. 2019

Avatar
David Rusňák, 18. 03. 2020

Kráska

Novinky a slevy emailem