AUG A1 Carbine LE, OD, APS, KU903

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Carbine LE [KU903-OD] od firmy APS. Kratší military varianta v zeleném provedení je standardně osazena optikou s fixním zvětšením 1,5x a větším množstvím dalších RIS lišt, které umožňují snadnou montáž taktického příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 280 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Carbine LE [KU903-OD] od firmy APS. Kratší military varianta v zeleném provedení je standardně osazena optikou s fixním zvětšením 1,5x a větším množstvím dalších RIS lišt, které umožňují snadnou montáž taktického příslušenství. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horní RIS lištou a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Na zbrani jsou dva úchyty na popruh, přičemž zadní je typu QD, takže rychle a jednoduše odnímatelný.

Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, QD vodič pružiny s axiálním ložiskem a ocelovou základnou, 7 mm kuličková ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 280 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 480 mm
Délka zbraně 765 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,38 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáře k produktu

28.04.2018 Mosfet

Václav JanušVáclav Januš

Dobrý den,sice nevlastním tuto zbraň, ale mám Aug para od stejně firmy, má tato zbraň mosfet? Popřípadě kolik mosfet stojí a instalaci můžu udělat sám, či ji mám dát odborníkům? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: V továrním provedení tyto AUGy MOS FET spínání nemají. Sadu  MOS FET  včetně návodu pro zapojení na našich stránkách naleznete za 400 Kč. Instalaci v servise provádíme za 363 Kč s DPH.


Avatar
Martin Bajer, 30. 05. 2019

Novinky a slevy emailem