AUG A1 Military, Typhon, AD, 010TP

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Military [AD-AEG010TP] od firmy Arrow Dynamic. Military varianta v maskovacím vzoru Typhon je standardně osazena optikou s fixním zvětšením 1,5x a větším množstvím dalších RIS lišt, které umožňují snadnou montáž taktického příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 280 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Military [AD-AEG010TP] od firmy Arrow Dynamic. Military varianta v maskovacím vzoru Typhon je standardně osazena optikou s fixním zvětšením 1,5x a větším množstvím dalších RIS lišt, které umožňují snadnou montáž taktického příslušenství. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horní RIS lištou a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Na zbrani jsou dva úchyty na popruh, přičemž zadní je typu QD, takže rychle a jednoduše odnímatelný.

Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, QD vodič pružiny s axiálním ložiskem a ocelovou základnou, 7 mm kuličková ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 280 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,45 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáře k produktu

30.10.2018 dotaz

Don DiabloDon Diablo

jsou k tomu to modelu nějaké zásobníky nebo ne ?

AirsoftGuns: Jeden zásobník je v balení.


Avatar
Jakub Nečas, 26. 05. 2017

Avatar
Jan Judas, 28. 06. 2017

Zbraň je výborná a hezky vypadá! Jen škoda, že se nátěr poškrábe poměrně jednoduše... Ale jelikož je AUG má nejoblíbenější zbraň (i palebná verze), tak mi to tolik nevadí.

Avatar
Jakub Kocourek, 19. 08. 2019

Avatar
Václav Švarc, 06. 09. 2019

Super zbraň

Novinky a slevy emailem