Enfield L85A2, blowback, G&G

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Enfield L85A2 - blowback version od firmy G&G.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 990 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Enfield L85A2 - BlowBack version od firmy G&G. Útočné pušky série L85 (známé i pod označením SA80) patří v reálném provedení mezi typy s pohnutou minulostí. První verze L85A1 měly velmi dobré parametry střelby a výkonu, ale bohužel díky špatné výrobní kvalitě a časté nespolehlivosti se staly hodně neoblíbenými. Britská zbrojovka však postupem času vyvinula novou verzi pod označením L85A2, která byla zbavena většiny neduhů původní zbraně a díky své přesnosti a ergonomii si postupem času nachází místo nejen v britské královské armádě, ale i u dalších armád světa.

Airsoftová replika je vyrobena také převážně z kovu (tělo, hlaveň, mířidla, transportní rukojeť apod.), plastové jsou pouze předpažbí, pažbička, lícnice a patka pažby. Akumulátor se v tomto případě umísťuje do spodní části prostorného předpažbí. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení. Dodávaný model má odnímatelná přední mířidla i transportní rukojeť, na jejíž místo je možné připevnit originální typ zaměřovač SUSAT nebo i jiný model zaměřovače. Blow back systém je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru.

L85 obsahuje dvojdílný kovový mechabox s funkcí vypouštění přednatažené pružiny. Výstřel u této zbraně vždy probíhá z přednataženého pístu podobně jako třeba u TM H&K PSG1. Za pozornost jistě stojí i prodloužený typ válce a pístu, což má za následek specifický typ kol (styl R85). Součástí balení je i vysokokapacitní zásobník na 450 BB (kompatibilní se standardem typu M16/M4/M15).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 785 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,78 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru motor G&G
Úsťová rychlost naměřená 110 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený G&G pro L85
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 450 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem