AUG A1 Military, A-TACS FG, APS, KU902

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Military [KU902-FG] od firmy APS. Military varianta v maskovacím vzoru A-TACS FG je standardně osazena optikou s fixním zvětšením 1,5x a větším množstvím dalších RIS lišt, které umožňují snadnou montáž taktického příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 280 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Military [KU902-FG] od firmy APS. Military varianta v maskovacím vzoru A-TACS FG je standardně osazena optikou s fixním zvětšením 1,5x a větším množstvím dalších RIS lišt, které umožňují snadnou montáž taktického příslušenství. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horní RIS lištou a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Na zbrani jsou dva úchyty na popruh, přičemž zadní je typu QD, takže rychle a jednoduše odnímatelný.

Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, QD vodič pružiny s axiálním ložiskem a ocelovou základnou, 7 mm kuličková ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 280 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,45 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáře k produktu

20.02.2018 sklad

david lipertdavid lipert

Dobrý den chci se zeptat kdy bude tento model na skladě děkuji

AirsoftGuns: Velkou zásilku zbraní očekáváme za cca 1 měsíc. V současné chvíli však bohužel nedokážeme slíbit, že bude i tato konkrétní verze. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky na skladově dostupné alternativy zbraně AUG.


03.02.2018 aug

david lipertdavid lipert

Dobrý den chci se zeptat jestli se k tomuto produktu dá koupit náhradní zásobník děkuji

AirsoftGuns: Do zbraně jdou všechny zásobníky typu AUG z naší nabídky.


Avatar
Filip Kvirenc, 26. 05. 2017

Nemám co vytknout zbran je luxusně provedená,vyvážená a střily velice dobře.Jediné co zamrzí je motorek ktery nenatáhne 150m 0.27 tuhost.

Avatar
Tomáš Sloboda, 29. 10. 2018

Novinky a slevy emailem