• Novinka

P90, dlouhá hlaveň, Cyma, CM.060A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu P90 [CM.060A] s dlouhou vnější hlavní od firmy Cyma. Samotné tělo i patka pažby jsou zdařile vyhotovené z tvrzeného ABS plastu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 770 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu P90 [CM.060A] s dlouhou vnější hlavní od firmy Cyma. Samotné tělo i patka pažby jsou zdařile vyhotovené z tvrzeného ABS plastu. Hlavní odlišností této civilní verze označované i jako PS90 je našroubovaná vnější hlaveň zakončená masivním flashiderem. V podstatě jde z velké části o známou verzi P90 TR (Triple Rail), u které je celokovový vrchní díl osazen třemi RIS lištami pro připevnění libovolného zaměřovače a dalšího taktického příslušenství. Po odšroubování celé vnější hlavně je možné na závit nasadit klasický tlumič hluku výstřelu, nebo flashider a tím lze docílit klasického vzhledu zbraně P90. Typ a specifický tvar této palné zbraně je u široké veřejnosti proslulý hlavně ze seriálu Hvězdná brána (Stargate), v kterém byl v určité konfiguraci velice často využíván. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M125, plastovou hlavu válce (excentricky řešený výfuk) a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná Hop-Up komora (plast) s horním plněním a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně, rychlonabíječ/plnička na kuličky, šroubovací vnější hlaveň a tlačný zásobník na 68 BB (Lowcap) s realistickou imitací nábojů.

- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 247 mm
Délka zbraně 670 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,10 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 115 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 6 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) low-cap
Zásobník kapacita 68 BB

Komentáře k produktu

14.10.2020 p90

tomas topinkatomas topinka

da se ten tlumič i sundat

AirsoftGuns: Prodloužení vnější hlavně lze odšroubovat.


Avatar
Jan Kolar, 18. 07. 2020

Avatar
Libor Dalecký, 21. 12. 2020

Novinky a slevy emailem