Mosin Nagant, Gas, dřevo, PPS

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu Mosin Nagant od značky PPS. Puška se vyznačuje velice realistickým zpracováním dřevěné pažby a kovových částí, které napomáhají docílit reálnou hmotností a celkově dobrý pocit ze střelby.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 490 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu Mosin Nagant od značky PPS. Puška se vyznačuje velice realistickým zpracováním dřevěné pažby a kovových částí, které napomáhají docílit reálnou hmotností a celkově dobrý pocit ze střelby. K ještě více autentickému dojmu této válečné repliky modelu 1891/30 přispívá i dobové ražení na horní straně pouzdra závěru. Zbraň je v základu vybavena úchyty na nosný řemen a plně stavitelnými mířidly. Výrobce zvolil technické řešení, u kterého se plyn přepouští do závěru. Samotné kuličky se vkládají bez zásobníku přímo do pušky po odklopení spodní krytky. Balení dále obsahuje plastovou imitaci bajonetu, který již tak dlouhou pušku může prodloužit o dalších 45 cm.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 650 mm
Délka zbraně 1235 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 2,94 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby plynová zbraň
Úsťová rychlost udaná výrobcem 135 m/s
Zásobník kapacita 15 BB

Komentáře k produktu

06.03.2024 Zájem o zbraň

Matěj FigaMatěj Figa

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude tato zbraň dostupná, mam o tuto variantu zájem. Děkuji

AirsoftGuns: Letos žádný Mosin pravděpodobně nedoskladníme.


14.02.2019 Dotaz

Luboš ŠimkoLuboš Šimko

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda bude tato zbraň dostupna června. Děkuji ta odpověď.

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších měsících nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. Doufáme, že do léta se podaří naskladnit. Toto je samozřejmě závislé i na dostupnosti u výrobce.


09.06.2018 Dotaz

libor chvalalibor chvala

Zdravím rád bych se zeptal zda se na tuto zbraň lze namontovat puškohled a jestli nejsou problém se sehnat těsnění a náhradní díly. a jestli lze použít Popruh pro pušky Mauser KAR98K, imitace kůže od formy D-Boys a jaký plyn byste mi doporučily k získání co největšího výkonu a šetření zbraně a jejich dílů. děkuji

AirsoftGuns: Totožný/duplicitní dotaz jste posílal i na email a tam jsme Vám dnes dopoledne odpověděli. Příšťe prosím pište jen na jeden komunikační kanál. Děkujeme za pochopení.


Avatar
Jaroslav Vaculík, 28. 08. 2018

Novinky a slevy emailem