• Novinka

M16 DMR, tlumič KAC, Black, Cyma, CM.072

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M16 DMR [CM.072] v celokovovém provedení s dlouhým freefloat RIS předpažbím, které umožňuje použití libovolného taktického příslušenství.

Skladem > 5 ks 17.08.2020 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

5 290 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 53 kreditů.

Více informací

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M16 DMR [CM.072] v celokovovém provedení s dlouhým freefloat RIS předpažbím, které umožňuje použití libovolného taktického příslušenství. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftové veřejnosti.

Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované tělo s funkčním výhozným okénkem, táhlem závěru a plechovou imitací závěru. Další modifikací pro lepší manipulaci např. i v rukavicích jsou zvětšený lučík, vyšší přepínač režimu střelby a oboustranný vypouštěč zásobníku s lépe dostupnými tlačítky. Přesná DMR varianta je osazena dlouhou těžkou hlavní bez kompenzátoru a dvojicí sklopných mířidel KAC, mezi které je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. Přes vyčnívající část vnější hlavně lze přesunout dodávaný tlumič a pomocí QD zámku rychle aretovat v místě plynového bloku. Zbraň se vyznačuje také Magpul PTS MOE pažbičkou a pevnou pažbou s délkovou regulací koncové patky.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kluzná 8 mm ložiska (cross slot), pružinu na úrovni M125, kovový vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1200 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 400 BB (Hicap).

- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 970/1000/1040 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 2,94 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 400 BB

Komentáře k produktu

01.08.2020 dotaz

Marek SchnaubeltMarek Schnaubelt

Je možné namontovat nějaký granatometem

AirsoftGuns: M203 půjde uchytit na spodní RIS lištu na předpažbí.


Avatar
Michal Lazorka, 10. 08. 2020

Novinky a slevy emailem