Amoeba M4 Long, black, Ares, AM-009, CG-002

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Amoeba M4 Long [AM-009/CG-002] v černé barvě od firmy Ares. Série zbraní Amoeba se vyznačuje velmi kvalitním provedením nylonového těla se skelnými vlákny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 990 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Amoeba M4 Long [AM-009/CG-002] v černé barvě od firmy Ares. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má výborně zpracované kvalitní nylonové tělo s funkčním výhozným okénkem. Kovové RIS předpažbí umožňuje použití dalšího taktického příslušenství, včetně dodávaných sklopných mechanických mířidel. Standardem je i taktická zásuvná Crane stock pažba (6 poloh nastavení).

Kovový zesílený mechabox typu Amoeba obsahuje zátěžová ocelová kola, zátěžový motor, kluzná kovová 8 mm ložiska, eloxovaný válec, protitlakou hlavu pístu a nízkoodporovou kabeláž. Zbraň v základu obsahuje elektroniku s MOS FET spínačem, která je plně integrována v mechaboxu a která má funkce obdobné elektronice ASCU. Hlavní pružina je na tuhostní úrovni M130. Součástí balení je vysokokapacitní zásobník na 300 BB typu PMG s imitací nábojů ráže 5,56x45 a s integrovaným sklopným rychlovytahovačem zásobníku.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 330 mm
Délka zbraně 850/760 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/2000 mAh)
Hmotnost zbraně 2,60 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 115 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesíle verze Amoeba (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

18.03.2020 Zásobníky

Štěpán DrobiličŠtěpán Drobilič

Zdravím, měl bych dotaz ohledně zásobníků.. v příslušenství jsou zásobníky pro tuhle zbraň v jiném provedení než na fotce, bylo by možné v případě koupi, přikoupit zásobníky na fotce?

AirsoftGuns: Originální zásobníky AMOEBA v nabídce bohužel nemáme.


26.01.2018 Naskladnění

Filip HoužvičkaFilip Houžvička

Dobrý den. Rád bych se zeptal jak to vypadá s naskladněním tohoto výrobku? Děkuji.

AirsoftGuns: Potencionální naskladnění nejdřív za cca 3 měsíce. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat službu hlídacího psa. Poté budete informován prostřednictvím emailu.


04.10.2017 Upgrade

Dominik ŠimlDominik Šiml

Zdravím, měl bych dotaz zda li se dá na zbraň připevnit tlumič, popřípadě jaký. Díky

AirsoftGuns: Pokud má zbraň kompenzátor na závit vnější hlavně, tak lze z 99% nahradit tlumičem hluku výstřelu. Pokud je to možné, tak je i nějaký tlumič v doporučovaném příslušenství (karta v detailu zbraně).


11.06.2017 spoušť

Lukáš VránaLukáš Vrána

Dobrý den , měl bych pro vás dotaz . Na serveru Yt jsem viděl že se dá programovat spoušť třeba na burst pomocí jistého zařízení , nevíte kde se dá sehnat ? Děkuji

AirsoftGuns: Zmiňovanou pomůcku najdete i u nás v příslušenství u zbraně nebo přímo pod tímto odkazem.


06.02.2017 Ramínko trysky

David PreislerDavid Preisler
Dobrý den, Mám prosbu. Prasklo mi u této zbraně ramínko trysky. Můžete mi poradit jaké ramínko mám objednat? Předem moc děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Máte správně nasazenou vratnou pružinku na ramínku? Pohybuje se ramínko hladce v drážkách mechaboxu? Pokud je moc široké, je potřeba ho sbrousit. Pokud úprava nepomůže, můžete zaslat zbraň k nám do servisu.

11.08.2016 Zásobník a baterie

Daniel BatěkDaniel Batěk
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda tato Ares pažba pojme i Crane Stock baterie a zda lze do této zbraně používat klasické PMAG zásobníky jako je např. tento http://www.airsoftguns.cz/zasobnik-m16-m4-70-bb-pmag-cerny-acm. Děkuji za případnou odpověď.

AirsoftGuns:Odkazovaný zásobník nemáme bohužel potvrzený/odzkoušený, akumulátory typu CQB pro Crane Stock jsou použitelné.

17.07.2016 11.1V Li-Pol

Jan DoležalJan Doležal
Dobrý den, z komentáře pana Radka, proč se nedoporučuje používat 11.1V baterie Li-Pol, když zbraň má už nainstalovaný MOS-FET? Děkuji.

AirsoftGuns: Vyšší napětí na slabou pružinu znamená vyšší kadenci, vyšší opotřebení a riziko poškození -> nižší životnost.

24.03.2016 Naskladnění

Michal PeteraMichal Petera
Dobrý dne chtěl jsem se zeptat na dobu dalšího naskladnění.

AirsoftGuns: Bližší informace zatím nemáme, v nejbližších měsících to nebude.

Avatar
Róbert Grežo, 27. 09. 2015

Avatar
David Czernín, 05. 07. 2017

Avatar
Lukáš Hořejší, 31. 12. 2017

Novinky a slevy emailem