• Novinka

AR-47 SD, M-Lok, 6 Inch, Black, Cyma, CM.093EM

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AR-47 SD [CM.093EM] v celokovovém provedení s integrovaným tlumičem a free float M-Lok předpažbím, které umožňuje použití taktického příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 820 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AR-47 SD [CM.093EM] v celokovovém provedení s integrovaným tlumičem a free float M-Lok předpažbím (délka 215 mm), které umožňuje použití taktického příslušenství. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftové veřejnosti.

AR-47 je hybridní model, který z velké části využívá rozšířené díly zbraní typu M4. Ovšem jeho spodní tělo, včetně šachty, je uzpůsobeno pro velké zásobníky typu AK. Celá zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované tělo s funkčním výhozným okénkem, táhlem závěru a plechovou imitací závěru. Konkrétní modifikace se dále vyznačuje Magpul PTS MOE pažbičkou, zvětšeným lučíkem, taktickou zásuvnou pažbou (6 poloh nastavení) s úložným prostorem pro akumulátor a sklopnými mířidly KAC, mezi které je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. K uchycení popruhu slouží oboustranné ocelové poutko mezi tělem a trubicí pažby. Přepínač na levé straně je plně funkční a ten na pravé straně je pouze pro funkci záslepky.

Celé tělo a vnitřní mechabox zbraně umožňuje díky promyšlené konstrukci s označením QBS (Quick Buffer System) rychlejší a uživatelsky snadnou výměnu pružiny. K tomuto postačí demontáž trubice s pažbou a následné povolení vodiče pružiny s nástavcem za pomocí přiloženého imbus klíče.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola (převod 16:1), precizní kuličková 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M100, kovový vodič pružiny s ložiskem, nylonový píst se všemi ocelovými zuby, hliníkovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu, která je také z kovu. V základu jistě potěší i velice rychlý motor s neodymovými magnety, jednodílná kovová Hop-Up komora (specifický typ pro AR-47) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je plastový vytěrák na čištění hlavně a dvouřadý tlačný zásobník PMAG AK s kapacitou 200 BB (Midcap).

- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 270 mm
Délka zbraně 690/775 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,70 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 58 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Rychlostní s neodymovými magnety
Úsťová rychlost naměřená až 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 200 BB

Komentáře k produktu

07.09.2021 dotaz

Miroslav VeselýMiroslav Veselý

jde odendat tlumič a vyplatí se to za tu cenu? pukud jse to nevyplatí pošlete mi odkaz na naku airsoftku hlavne aby byla celokov

AirsoftGuns: Tlumič odšroubovat lze. Cena odpovídá zpracování a použitým dílů. Zda se vyplatí musíte posoudit sám, podle nás to není pro začátek špatná volba. Další možností jsou ocelové AK ze série CM.040, které jsou o cca 1000 Kč levnější.


Novinky a slevy emailem