• Bazar

Bazar M24 Socom Black, dvojnožka, KH, KH002B + puškohled 6-24x50B

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 Socom - Military [KH002B] v černém provedení. V tomto setu naleznete i výškově nastavitelnou dvojnožku Harris a puškohled SF se zoomem 6-24x a průměrem vstupní čočky 50 mm. Tento model puškohledu má i možnost červeného/zeleného podsvícení záměrného kříže (5+5 intenzit) a vyznačuje se zabudovanou vodováhou pro velice přesné míření. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 680 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 Socom - Military [KH002B] v černém provedení. Vyznačuje se především výborným zpracováním pažby z pevného polymeru, celokovovým spoušťovým mechanismem a dlouhou odlehčenou hlavní s vnějším drážkováním. Gumová patka umožňuje délkové nastavení. Zbraň je v základu vybavena úchyty na popruh, montážní RIS lištou pro uchycení puškohledu a také stavitelným Hop-Up mechanismem. V tomto setu naleznete i výškově nastavitelnou dvojnožku Harris. Balení dále obsahuje rychlonabíječ, vytěrák a zásobník na 20 BB.

Dále je součástí zbraně puškohled SF 6-24x50B s vodováhou, Futang. Jedná se o celokovovou odolnou optiku s jemnou regulací korekce paralaxy a přesným nastavením osnovy pomocí citlivých kliků. Tento model má i možnost červeného/zeleného podsvícení záměrného kříže (5+5 intenzit). Zabudovaná vodováha dobře poslouží pro přesné osové seřízení puškohledu a navíc je i neocenitelným pomocníkem pro správné usazení zbraně před každým výstřelem.

Celková délka: 393 mm
Délka těla pro montáž kroužků: 181 mm
Průměr těla pro montáž kroužků: 30 mm
Vnější průměr pro přední krytku: 57 mm
Vnější průměr pro zadní krytku: 46 mm
Hmotnost: 860 g
Osnova: Mil-Dot

Bazarové zboží s vadou! Používáno jako předváděcí model. Na několika místech odřené tělo zbraně, oděrky i na doplňcích. Bez vlivu na funkci. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 1120 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 3,40 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 70 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 140 m/s
Zásobník kapacita 20 BB

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

06.09.2019 Zájem

Matěj ŘehákMatěj Řehák

Dobrý den, mám o tuto pušku obrovský zájem, je nějaká možnost si ji nějak zamluvit nebo zabrat ? Stopro nejsem jediný kdo ji chce ale jelikož zase až tak často na email nechodím tak se jen ptám jestli kdyby se nějaká objevila jestli mě dáte vědět do emailu ?

AirsoftGuns: Šlo o jeden bazarový kus, další nebudou. Pokud chcete pušku M24, tak se podívejte do nabídky. V příslušenství u každé zbraně naleznete záložku s vhodnými doplňky.


04.07.2017 upgrade

Ondřej BotošOndřej Botoš

Dobrý den lze tato zbraň upgradovat na úroveň NOVRITSCH SSG24 popřípadě za jakou částku :) nebo jestli nezvolit jinou značku... nicméně bych dával přednost ovládání hop up na těle zbraně předem děkuji za odpověď do emailu

AirsoftGuns: Na tuto pušku nemáme vhodné díly. Nabídku na vylepšenou jinou odstřelovačku dle požadavku jsme zaslali do emailu.


Novinky a slevy emailem