M24 RAS, pažba M4, Black, dvojnožka, optika, Well, MB4412D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4412D] s plastovým pažbením v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 850 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4412D] s plastovým pažbením v černé barvě. Na první pohled Vás jistě zaujme její moderní až futuristický vzhled, který je způsoben hlavně taktickou sklopnou pažbou typu M4 a masivním předpažbím. Teleskopicky stavitelná pažba CAA (6 poloh nastavení) s gumovou patkou je osazena krátkou RIS lištou a disponuje i prostorem na drobnosti (např. 4 ks baterií CR123). Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně je standardně osazené specifickým kompenzátorem. Tato velice moderní verze pušky již v základu nabízí poutka s úchyty na popruh a velké množství dlouhých montážních RIS lišt pro snadné připevnění optického zaměřovače nebo dalšího taktického příslušenství. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, dvoubodový popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 30 kuliček.

Díky podobnému technickému řešení jako známe u pušek L96 AWS je i zde docíleno uložení schránkového zásobníku na reálném místě přímo pod závěrem. Tato puška je tedy opatřena obdobným podavačem s dopravníkem, který kuličku zavede od zásobníku až do Hop-Up komory. Zbraň je samozřejmě vybavena regulovatelným Hop-Up systémem, který je snadno dostupný na spodní straně předpažbí.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1285/1200/970 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 4,10 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

08.07.2021 vylepšení

Quido DvořákQuido Dvořák

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste doporučil nějaké vylepšení pružiny? Nebo jestli je to v základu dostačující?

AirsoftGuns: Na uvedený model nemáme žádné vylepšení. To, zda je výkon dostačující musí posoudit každý uživatel sám, dle svých preferencí a stylu využití.


07.07.2021 pružina

Quido DvořákQuido Dvořák

Dobrý den chtěl bych se zeptal jak je silná je pružina v základu při koupi?

AirsoftGuns: Pružina odpovídá výkonu zbraně cca 120-130 m/s. Základní pružina nemá přesné značení. Navíc v této M24 je podobně jako v L96 AWS kratší typ pružiny.


22.11.2017 Tlumič

Matěj KratochvílMatěj Kratochvíl

Dobrý den,chtěl bych vědět,jaký můžu na tuto zbraň namontovat tlumič

AirsoftGuns: Bude potřeba sundat koncovku hlavně a přidělat přechodku na tlumič.


17.01.2017 Sklad

Šárka NovotnáŠárka Novotná
Dobrý den, Koukam,že se asi naskladnění opozdilo. :) Tak by m jen zajímalo,kdy asi bude na skladě. :) Děkuji moc za odpověď. :)

AirsoftGuns: Kontejner se zbožím Well je v Evropě, takže naskladnění snad každým dnem :)

14.12.2016 pružina

Šárka NovotnáŠárka Novotná
Ještě jedna otázka ohledně pruziny. Když by pružina kterou si budu kupovat měla vnější průměr 13mm vešla by se tam? A kolik m/s může mít nejvice?

AirsoftGuns: Na základní plastový trn a do plastového pístu žádnou jinou pružinu nedoporučujeme. Průměr 13mm se určitě nevejde. V případě upgrade je nutné měnit celý set válce s vnitřními díly. Sety jsou následně dělané na konkrétní průměr pružiny a tuhost.

13.12.2016 .

Šárka NovotnáŠárka Novotná
Prosím vás, kdy zase dáte do prodeje tuto sniperku?

AirsoftGuns: Zásilka značky Well se bohužel opozdila, naskladnění proběhne v první polovině ledna.

11.12.2016 pružina

Šárka NovotnáŠárka Novotná
Dobrý den, Chci se zeptat. Jaké tělo má tato sniperka? Kovové nebo plastové? A ještě...mohl bych do této sniperky dát pruzinu 200 m/s?

AirsoftGuns: Pažbení je plastové, vnější hlaveň a pouzdro závěru je ze slitiny kovu. Upgrade na 200 m/s není u tohoto modelu za použití pružiny technicky možný.

22.06.2016 Otázka

Patrik KlichPatrik Klich
Dobrý den. Nevíte jestli jde na zbraň pridělat tlumic? Děkuji

AirsoftGuns: Ano, jde ale je nutná redukce/přechodka viz karta příslušenství.

Avatar
Helena Šmejkalová, 27. 11. 2016

Avatar
Ondřej Novak, 11. 10. 2019

Avatar
Tomáš Klíma, 01. 11. 2020

Novinky a slevy emailem