M24 RAS, OD, dvojnožka, optika, Well, MB4411D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4411D] s plastovým pažbením v olivově zelené barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Skladem 1-3 ks 24.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 850 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 39 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4411D] s plastovým pažbením v olivově zelené barvě. Na první pohled Vás jistě zaujme její moderní až futuristický vzhled, který je způsoben hlavně taktickou sklopnou pažbou a masivním předpažbím. Pažba je maximálně stavitelná, takže se přizpůsobí každému střelci. Lze ji kompletně sklápět na levou stranu, délkově prodlužovat i výškově nastavit lícnici. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně je standardně osazené specifickým kompenzátorem. Tato velice moderní verze pušky již v základu nabízí poutka s úchyty na popruh a velké množství dlouhých montážních RIS lišt pro snadné připevnění optického zaměřovače nebo dalšího taktického příslušenství. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, dvoubodový popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 30 kuliček.

Díky podobnému technickému řešení jako známe u pušek L96 AWS je i zde docíleno uložení schránkového zásobníku na reálném místě přímo pod závěrem. Tato puška je tedy opatřena obdobným podavačem s dopravníkem, který kuličku zavede od zásobníku až do Hop-Up komory. Zbraň je samozřejmě vybavena regulovatelným Hop-Up systémem, který je snadno dostupný na spodní straně předpažbí.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1250/980 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 5,10 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

11.08.2021 Upgrade

Martin LacinaMartin Lacina

Dobrý den, je možné od vás nechat upravit tuto pušku tak, aby měla výkon mezi 2,7-3,3J? Pokud je to možné, na kolik by takový upgrade cca vyšel? Děkuji

AirsoftGuns: Na tento atyp nemáme bohužel vhodné upgrade díly. Pokud jste ještě pušku nekoupil, doporučujeme něco na principu VSR (kromě značky AGM).


11.04.2018 Zásobník

Aleš PřibíkAleš Přibík

Omlouvám se, že to nešlo do 1 zprávy, ale lze dokoupit i další zásobník stejného vzhledu ? Nikde jsem ho nenašel.

AirsoftGuns: Náhradní zásobníky pro tyto pušky bohužel nemáme.


11.04.2018 Upgrade

Aleš PřibíkAleš Přibík

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak jsou kvalitní části pušky uvnitř ? Kdybych chtěl zvýšit výkon, postačilo by namontovat m150 pružinu ? Díky.

AirsoftGuns: Vnitřní díly M150 dlouhodobě neudrží. Píst a vodič pružiny jsou z plastu, válec má v zadní části stopky pouze prolisy. Pro upgrade doporučujeme VSR-10 od značky Cyma, která již v základu nabízí výkon okolo 150m/s.


26.06.2016 Tlumič

Lukáš NevludLukáš Nevlud
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné na tuto pušku namontovat tlumič.i

AirsoftGuns: Za použití vhodné redukce ano.

28.04.2016 Zásobník

Marek HronMarek Hron
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký typ zásobníku je u této zbraně.

AirsoftGuns: Zásobník je tlačný.

25.03.2016 Věk

Petr TůmaPetr Tůma
Dobrý den. Chtěl bych se zeptal,jestli je tato odstřelovací puška prodejná osobám mladším 18 let. Nikde jsem se toho nedočetl. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Není - viz obchodní podmínky.

23.03.2016 Zásobník

Matouš PaldusMatouš Paldus
Chtěl bych se zeptat zda li by tento zásobník (http://www.airsoftguns.cz/zasobnik-l96-aws-mb4401-kov-40-bb-well) pasoval do této zbraně. Díky

AirsoftGuns: Nebude pasovat, u pušky M24 je rozměrově jiný.

Avatar
Kristýna Dolečková, 10. 07. 2018

Novinky a slevy emailem