M24 RAS, pažba M4, OD, dvojnožka, optika, Well, MB4412D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4412D] s plastovým pažbením v olivově zelené barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Skladem 1-3 ks 24.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 850 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 39 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 RAS [MB4412D] s plastovým pažbením v olivově zelené barvě. Na první pohled Vás jistě zaujme její moderní až futuristický vzhled, který je způsoben hlavně taktickou sklopnou pažbou typu M4 a masivním předpažbím. Teleskopicky stavitelná pažba CAA (6 poloh nastavení) s gumovou patkou je osazena krátkou RIS lištou a disponuje i prostorem na drobnosti (např. 4 ks baterií CR123). Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně je standardně osazené specifickým kompenzátorem. Tato velice moderní verze pušky již v základu nabízí poutka s úchyty na popruh a velké množství dlouhých montážních RIS lišt pro snadné připevnění optického zaměřovače nebo dalšího taktického příslušenství. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, dvoubodový popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 30 kuliček.

Díky podobnému technickému řešení jako známe u pušek L96 AWS je i zde docíleno uložení schránkového zásobníku na reálném místě přímo pod závěrem. Tato puška je tedy opatřena obdobným podavačem s dopravníkem, který kuličku zavede od zásobníku až do Hop-Up komory. Zbraň je samozřejmě vybavena regulovatelným Hop-Up systémem, který je snadno dostupný na spodní straně předpažbí.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1285/1200/970 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 4,10 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

25.03.2018 Vylepšení

Aleš PřibíkAleš Přibík

Pokud bych chtěl m150 pružinu, bylo by nutné vylepšení dalších částí, nebo jsou dost kvalitní ? Děkuji.

AirsoftGunsZákladní díly dlouhodobě silnější pružinu nevydrží. Pro tento typ pušky vhodné upgrade díly bohužel nemáme.


Avatar
martin choc, 02. 08. 2016

Remen k pusce nepuzitelny rzpadly se karabiny

Avatar
Gabriela Hylasová, 30. 08. 2016

Řemen ke zbrani je nepoužitelný asi po 2 týdnech se rozpadly karabiny, ale jinak je zbraň naprosto dokonalá, jen používám těžší kuličky, když se rozbije je lehké ji opravit, občas se mi nějak zasekne pažba. Jinak zbraň doporučuji,

Novinky a slevy emailem