VSR-10D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB10D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB10D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 230 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB10D] s plastovým pažbením černé barvy v odlehčeném stylu. Tento speciální model se dále vyznačuje robustní kovovou hlavní s kanelováním, poutky na přidělání nosného popruhu a krátkou přední RIS lištou pro připevnění dvojnožky nebo jiného taktického příslušenství. Ústí hlavně již na první pohled zaujme specifickým kompenzátorem. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Regulovatelný Hop-Up systém je možné snadno a rychle upravovat malou páčkou na vnější straně předpažbí. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník s kapacitou 30 kuliček.

Upozornění: Vnitřní systém zbraně je řešený stejně jako v případě značkové odstřelovací pušky VSR-10 od Tokyo Marui, takže stejné upgrade díly lze použít i do této levnější a oblíbené čínské kopie.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 430 mm
Délka zbraně 1155 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 2,84 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

10.07.2016 Výkonový omezovač

Lukáš MlejneckýLukáš Mlejnecký
Dobrý den, rád bych se zeptal jak velká je úsťová rychlost s výkonovým omezovače a zdali zvládnu odmontovat tento omezovač sám? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: rychlost s omezovačem je přibližně poloviční, takže cca 70 m/s. Zda to zvládnete sám nedokážeme posoudit. Bohužel neznáme Vaše znalosti v této problematice ani to jak jste manuálně zručný.

26.07.2015 upgrade

Norbert KovaříkNorbert Kovařík
Dobrý den chtel jsem ze zeptat jakou silnější pružinu doporučujete a jestli nemate navod jak ji vyměnit díky

AirsoftGuns: Bez výměny dalších dílů silnější pružinu nelze použít. Upgrade díly na pušky VSR naleznete i u nás v nabídce.

Avatar
Tomas Javurek, 01. 08. 2016

Avatar
Miroslav Kněžour, 09. 07. 2017

Avatar
Tomáš Slepička, 01. 12. 2019

Novinky a slevy emailem