Custom Cyma VSR-10, Black, 200 m/s, AirsoftGuns, CM.701B

Profesionálně upgradovaná Custom verze manuální airsoftové zbraně VSR-10 [CM.701B] od firmy Cyma s výkonem až 200 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu/sestavení v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 900 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Custom verze manuální airsoftové zbraně VSR-10 [CM.701B] od firmy Cyma s výkonem až 200 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu/sestavení v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Puška typu VSR je dobře propracovaný model s jednoduše řešeným a spolehlivým systémem. Díky skvělé konstrukci a velké dostupnosti náhradních dílů je tedy právě VSR ideálním adeptem na upgrade. Zbraň vycházející z palné předlohy pušky Remington má celé pažbení z matného černého plastu. Ramení opěrka je opatřena praktickou gumovou patkou se zdrsněním. Robustní vnější hlaveň je kovová a má tendenci se na svojí délce zužovat. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k jednoduchému uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Dobře přístupný regulovatelný Hop-Up systém je možné snadno a rychle upravovat malou páčkou na levé straně předpažbí.

Do zbraně byly instalovány následující výkonové díly:
Upgrade set válce VSR BU, nerez, Bore Up, AirsoftGuns
Spoušťový mechanismus IRON 10 pro VSR-10, ocelový, AirsoftGuns
Nitrilová hop-up gumička pro VSR-10, PDI
Pružina MS190, 63mm, VSR BU, AirsoftGuns
a upravená Nerezová 6,02 mm hlaveň, 430 mm, ZC Leopard

Podrobnější informace a specifikace k jednotlivým dílům naleznete přímo ve výše uvedených odkazech. Výběr dílů v této Custom zbrani je zcela záměrný a jsme si jisti tím, že v současné době neexistuje na airsoftovém trhu žádná lepší sestava pro pušky typu VSR-10. Dokonce není ani nutné měnit Hop-Up komoru - ta sériová je naprosto dostatečná a dobře konstrukčně řešená. A už vůbec není dobré přemýšlet o instalaci komory na Hop-Up gumičku typu AEG, takový typ je uživatelsky nepřívětivý a navíc by pravděpodobně došlo i ke snížení výkonu zbraně.

Většina instalovaných komponentů do této pušky byla vyrobena z kvalitních materiálů přesně dle našich požadavků přímo v České republice. Jen tak lze ohlídat správnou kvalitu výroby, stanovené tolerance a dodržení všech nutných technologických postupů. Vývoji a konstrukci dílů, jejich výrobě, otestování a následnému odladění celých upgradovaných prototypů v praxi jsme průběžně věnovali více jak dva roky. V potaz jsme brali četné zkušenosti naše i mnoha uživatelů pušky typu VSR, takže jsme například u této Custom varianty záměrně odstranili páčku na zajištění - tato totiž mnohdy překážela, hlavně při natahování zbraně se silnější pružinou, a často hrozilo i její neplánované přepnutí do pozice SAFE a tudíž docházelo k nečekanému zajištění zbraně před plánovaným výstřelem.

Závěrem upozorňujeme, že při instalaci upgrade dílů do této zbraně bylo provedeno velké množství dodatečných úprav, které jsou nezbytné pro dosažení odpovídajícího výkonu a přesnosti zbraně. Tyto úpravy jsou cenné know-how našeho servisu, takže je zde nebudeme podrobně rozebírat. Jisté je to, že pouhým nastrkáním dílů do zbraně by nebylo dosaženo tak kvalitních střeleckých parametrů.

Součástí balení je rychloplnička na kuličky, plastový vytěrák na čištění hlavně a zásobník s kapacitou 55 ran. Dle zkušeností doporučujeme plnit zásobník na cca 15-20 ran, protože při použití těžších kuliček je následně lepší podávání a pružina v zásobníku se tolik nestlačuje/neunavuje. Další doporučené příslušenství a střelivo naleznete na kartě Příslušenství výše.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 430 mm
Délka zbraně 1075 mm
Doporučené střelivo 0,40 - 0,50 g
Hmotnost zbraně 2,50 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 100 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 200 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

28.04.2020 --

Hana ŠefčíkováHana Šefčíková

Chtěla bych se zeptat kdy bude zbran skladem Děkuji

AirsoftGuns: Nejsou tyto konkrétní pušky ani sety, takže nejdřív někdy na podzim.


18.05.2019 Dostrel

Petr SedláčekPetr Sedláček

Jaký má zbraň dostrel a s jakými kuličky a druhy dotaz s jakými kuličky jsou naměřeny m/s

AirsoftGuns: Dostřel těžkých/vhodných kuliček až 100m. Výkon je měřený vždy (pokud není uvedeno jinak) se střelivem 0,20g.


06.03.2018 netěsnost

Jan MacinskýJan Macinský

Dobrý den, slyšel jsem, že u této zbraně (nevím zda v základu, či po upgradu) při dosedání hlavy válce na komoru má vnější hlaveň za závitem cca 1 cm neopracovaného materiálu, čímž hlava válce nedosedne až na komoru a nos hlavy válce tím pádem nezaleze až do uličky, jak by měl. Tím pádem dochází k netěsnostem. Je tento problém s tímto upgradem "vychytán", či je třeba dořešit individuálně, či není potřeba? Pokud se nepletu, tak po úpravě netěsnosti, by mohla být i slabší pružina pro zachování výkonu? Či se pletu? to víte, jsme jen člověk... :-) Děkuji za odpověď. JM

AirsoftGuns: Bohužel úplně přesně nechápeme Vámi popisovaný stav. Pokud by něco vadilo zasunutí hlavy válce/trysky do komory, tak by válec nešel zasunout do přední pozice a tudíž by ani nešla zamknout páka. Podobný problém NEregistrujeme u nových zbraní čínského výrobce. V rámci upgrade této Custom pušky se vše kontroluje i s ohledem na utěsnění trysky a konečný výkon zbraně na konkrétní tuhost pružiny.


18.01.2018 Životnost

Martin JersákMartin Jersák

Dobrý den, Jakou deklarujete životnost této zbraně, při aktivním a drsnějším zacházení. Počet výstřelů. Děkuji Jersák

AirsoftGuns: Věříme že zátěžové díly vydrží více jak 10 000 ran, což je na tak výkonou jednoranou pušku opravdu hodně. Musíte určitě počítat se spotřebním dílkem, což je hop-up gumička, ta rozhodně tak dlouho v kombinaci s těžkým střelivem nevydrží. Na hrubší zacházení určitě pozor, přeci jen původní pažbení je stále z plastu. Při pravidlu one shot = one kill vydrží velice dlouho :) 


Novinky a slevy emailem