• Novinka

M40A3, USMC McMillan, TAN, CM.700

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M40A3, USMC McMillan [CM.700] od firmy Cyma v pískovém provedení. Vyznačuje se především výborným zpracováním pažby z pevného polymeru, která celé pušce dodává realistický vzhled

Skladem > 5 ks 23.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 970 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 40 kreditů.

Více informací

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M40A3, USMC McMillan [CM.700] od firmy Cyma v pískovém provedení. Vyznačuje se především výborným zpracováním pažby z pevného polymeru, která celé pušce dodává realistický vzhled. Promyšlená pažba typu McMillan A4 má specifickou ergonomii úchopu, praktické zdrsnění v místě držení, 4 QD otvory pro úchyty popruhu, výškově stavitelnou lícnici a možnost regulace celkové délky pomocí podložek pod gumovou patkou. Díky poutku na předpažbí lze ke zbrani připevnit i dvojnožku pro ještě přesnější střelbu.

Robustní vnější hlaveň je kovová a má tendenci se na svojí délce zužovat. Masivní pouzdro závěru je osazené dlouhou a lehce navýšenou RIS lištou. Tato poslouží k bezproblémovému uchycení optického zaměřovače. Šachta se zásobníkem je prakticky schovaná přibližně v polovině předpažbí. Po vyndání zásobníku a natažení závěru jsou zpřístupněné 2 šroubky na imbus, pomocí kterých lze přesně regulovat funkci Hop-Up. Systém je stejný jako u tuningových komor od japonské značky PDI. Balení obsahuje rychloplničku, plastový vytěrák na čištění hlavně a zásobník s kapacitou 20 kuliček.

S ohledem na pořizovací cenu, puška již v základu nabízí nadstandardně kvalitní vnitřní díly. Především jde o kovový spoušťový mechanismus (záchyt 90 stupňů), který obsahuje všechny namáhané díly z ocele. Konkrétně jde o záchyt trnu, záchyt pístu, spoušťovou páku i samotnou spoušť. Kvalitně provedený je i válec s velkým objemem vzduchu a již zmiňovaný systém Hop-Up komory. Hop-Up gumička je nejrozšířenějšího typu, tedy AEG a stejně tak i vnitřní hlaveň.

BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 455 mm
Délka zbraně 1090/1130 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 3,50 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 70 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 145 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 145 m/s
Zásobník kapacita 20 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem