Custom Cyma VSR-10, Black, 180 m/s, AirsoftGuns, CM.701B

Profesionálně upgradovaná Custom verze manuální airsoftové zbraně VSR-10 [CM.701B] od firmy Cyma s výkonem až 180 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu/sestavení v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 900 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Custom verze manuální airsoftové zbraně VSR-10 [CM.701B] od firmy Cyma s výkonem až 180 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu/sestavení v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Puška typu VSR je dobře propracovaný model s jednoduše řešeným a spolehlivým systémem. Díky skvělé konstrukci a velké dostupnosti náhradních dílů je tedy právě VSR ideálním adeptem na upgrade. Zbraň vycházející z palné předlohy pušky Remington má celé pažbení z matného černého plastu. Ramení opěrka je opatřena praktickou gumovou patkou se zdrsněním. Robustní vnější hlaveň je kovová a má tendenci se na svojí délce zužovat. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k jednoduchému uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Dobře přístupný regulovatelný Hop-Up systém je možné snadno a rychle upravovat malou páčkou na levé straně předpažbí.

Do zbraně byly instalovány následující výkonové díly:
Upgrade set válce VSR BU, nerez, Bore Up, AirsoftGuns
Spoušťový mechanismus IRON 10 pro VSR-10, ocelový, AirsoftGuns
Nitrilová hop-up gumička pro VSR-10, PDI
Pružina MS170, 74mm, VSR BU, AirsoftGuns
a upravená Nerezová 6,02 mm hlaveň, 430 mm, ZC Leopard

Podrobnější informace a specifikace k jednotlivým dílům naleznete přímo ve výše uvedených odkazech. Výběr dílů v této Custom zbrani je zcela záměrný a jsme si jisti tím, že v současné době neexistuje na airsoftovém trhu žádná lepší sestava pro pušky typu VSR-10. Dokonce není ani nutné měnit Hop-Up komoru - ta sériová je naprosto dostatečná a dobře konstrukčně řešená. A už vůbec není dobré přemýšlet o instalaci komory na Hop-Up gumičku typu AEG, takový typ je uživatelsky nepřívětivý a navíc by pravděpodobně došlo i ke snížení výkonu zbraně.

Většina instalovaných komponentů do této pušky byla vyrobena z kvalitních materiálů přesně dle našich požadavků přímo v České republice. Jen tak lze ohlídat správnou kvalitu výroby, stanovené tolerance a dodržení všech nutných technologických postupů. Vývoji a konstrukci dílů, jejich výrobě, otestování a následnému odladění celých upgradovaných prototypů v praxi jsme průběžně věnovali více jak dva roky. V potaz jsme brali četné zkušenosti naše i mnoha uživatelů pušky typu VSR, takže jsme například u této Custom varianty záměrně odstranili páčku na zajištění - tato totiž mnohdy překážela, hlavně při natahování zbraně se silnější pružinou, a často hrozilo i její neplánované přepnutí do pozice SAFE a tudíž docházelo k nečekanému zajištění zbraně před plánovaným výstřelem.

Závěrem upozorňujeme, že při instalaci upgrade dílů do této zbraně bylo provedeno velké množství dodatečných úprav, které jsou nezbytné pro dosažení odpovídajícího výkonu a přesnosti zbraně. Tyto úpravy jsou cenné know-how našeho servisu, takže je zde nebudeme podrobně rozebírat. Jisté je to, že pouhým nastrkáním dílů do zbraně by nebylo dosaženo tak kvalitních střeleckých parametrů.

Součástí balení je rychloplnička na kuličky, plastový vytěrák na čištění hlavně a zásobník s kapacitou 55 ran. Dle zkušeností doporučujeme plnit zásobník na cca 15-20 ran, protože při použití těžších kuliček je následně lepší podávání a pružina v zásobníku se tolik nestlačuje/neunavuje. Další doporučené příslušenství a střelivo naleznete na kartě Příslušenství výše.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 430 mm
Délka zbraně 1075 mm
Doporučené střelivo 0,36 - 0,40 - 0,43 g
Hmotnost zbraně 2,50 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 90 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 180 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

29.06.2020 Kompatibilita

Martin ŠochovskýMartin Šochovský

Dobrý chtěl jsem se zeptat zda li je hlava válce kompatibilní s hop up komorou od Action Army a hop up gumičkou od Maple Leaf. Vím že to není VSR gumička ale to by neměl být zas takový problém ne? Dotazuji se proto že se u mé zbraně vyskytuje klasický VSR problém že kulička po výstřelu zahýbá na levou stranu i po výměně ramínka v hop up komoře a nové gumičky od PDI. Děkuji za odpověď a přikládám odkazy. (https://www.skirmshop.nl/en/action-army-vsr-10-hopup-chamber.html) (https://www.skirmshop.nl/en/maple-leaf-autobot-bucking-60.html)

AirsoftGuns: Tryska na hlavě válce je dlouhá s osazením na základní typ VSR gumičky. Díky tomu je optimální utěsnění, výkon a funkce. AEG komoru/gumičku do VSR nedoporučujeme. S odkazovanými díly by to mělo šlapat.


18.05.2020 Naskladnění

Matěj RusňákMatěj Rusňák

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat, zda bude tato puška v blízké době naskladněna. Přeji hezký den.

AirsoftGuns: Nejsou pušky, sety válců, ani spoušťáky. Dostupnost možná podzim.


Novinky a slevy emailem