Custom Cyma VSR-10, Black, 230 m/s, AirsoftGuns, CM.701B

Profesionálně upgradovaná Custom verze manuální airsoftové zbraně VSR-10 [CM.701B] od firmy Cyma s výkonem až 230 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu/sestavení v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 900 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Custom verze manuální airsoftové zbraně VSR-10 [CM.701B] od firmy Cyma s výkonem až 230 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu/sestavení v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Puška typu VSR je dobře propracovaný model s jednoduše řešeným a spolehlivým systémem. Díky skvělé konstrukci a velké dostupnosti náhradních dílů je tedy právě VSR ideálním adeptem na upgrade. Zbraň vycházející z palné předlohy pušky Remington má celé pažbení z matného černého plastu. Ramení opěrka je opatřena praktickou gumovou patkou se zdrsněním. Robustní vnější hlaveň je kovová a má tendenci se na svojí délce zužovat. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k jednoduchému uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Dobře přístupný regulovatelný Hop-Up systém je možné snadno a rychle upravovat malou páčkou na levé straně předpažbí.

Do zbraně byly instalovány následující výkonové díly:
Upgrade set válce VSR BU, nerez, Bore Up, AirsoftGuns
Spoušťový mechanismus IRON 10 pro VSR-10, ocelový, AirsoftGuns
Nitrilová hop-up gumička pro VSR-10, PDI
Pružina SS, 85mm, VSR BU, AirsoftGuns
a upravená Nerezová 6,02 mm hlaveň, 430 mm, ZC Leopard

Podrobnější informace a specifikace k jednotlivým dílům naleznete přímo ve výše uvedených odkazech. Výběr dílů v této Custom zbrani je zcela záměrný a jsme si jisti tím, že v současné době neexistuje na airsoftovém trhu žádná lepší sestava pro pušky typu VSR-10. Dokonce není ani nutné měnit Hop-Up komoru - ta sériová je naprosto dostatečná a dobře konstrukčně řešená. A už vůbec není dobré přemýšlet o instalaci komory na Hop-Up gumičku typu AEG, takový typ je uživatelsky nepřívětivý a navíc by pravděpodobně došlo i ke snížení výkonu zbraně.

Většina instalovaných komponentů do této pušky byla vyrobena z kvalitních materiálů přesně dle našich požadavků přímo v České republice. Jen tak lze ohlídat správnou kvalitu výroby, stanovené tolerance a dodržení všech nutných technologických postupů. Vývoji a konstrukci dílů, jejich výrobě, otestování a následnému odladění celých upgradovaných prototypů v praxi jsme průběžně věnovali více jak dva roky. V potaz jsme brali četné zkušenosti naše i mnoha uživatelů pušky typu VSR, takže jsme například u této Custom varianty záměrně odstranili páčku na zajištění - tato totiž mnohdy překážela, hlavně při natahování zbraně se silnější pružinou, a často hrozilo i její neplánované přepnutí do pozice SAFE a tudíž docházelo k nečekanému zajištění zbraně před plánovaným výstřelem.

Závěrem upozorňujeme, že při instalaci upgrade dílů do této zbraně bylo provedeno velké množství dodatečných úprav, které jsou nezbytné pro dosažení odpovídajícího výkonu a přesnosti zbraně. Tyto úpravy jsou cenné know-how našeho servisu, takže je zde nebudeme podrobně rozebírat. Jisté je to, že pouhým nastrkáním dílů do zbraně by nebylo dosaženo tak kvalitních střeleckých parametrů.

Součástí balení je rychloplnička na kuličky, plastový vytěrák na čištění hlavně a zásobník s kapacitou 55 ran. Dle zkušeností doporučujeme plnit zásobník na cca 15-20 ran, protože při použití těžších kuliček je následně lepší podávání a pružina v zásobníku se tolik nestlačuje/neunavuje. Další doporučené příslušenství a střelivo naleznete na kartě Příslušenství výše.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 430 mm
Délka zbraně 1075 mm
Doporučené střelivo 0,40 - 0,50 g
Hmotnost zbraně 2,50 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 110 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 230 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

04.03.2021 Dotaz

Jakub TomekJakub Tomek

Dobrý den, chci se zeptat kdy bude verze této zbraně na skladě ? Děkují

AirsoftGuns: Nedostupné spoušťáky IRON 10 budou snad do několika měsíců, pak by měla být kompletace vylepšené VSR možná.


27.09.2020 Dotaz

Tomáš OmítkaTomáš Omítka

Dobrý den, chci se zeptat jestli bude verze této pušky na skladě do vánoc roku 2020 ? Děkuji

AirsoftGuns: Do konce roku určitě nebudou. Aktuálně nejsou díly ani pušky pro stavbu této custom varianty.


06.09.2020 Dotaz na dostupnost k roku 2020

Stanislav SmékalStanislav Smékal

Dobrý den, rád bych se zeptal kdy bude verze této pušky i s upgradem na skladě. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Bohužel nejsou pušky ani díly pro upgrade. Do konce roku se situace určitě nezlepší.


01.07.2019 Dotaz na dostupnost

Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík

Dobrý den, chci se zeptat jestli bude verze této pušky na skladě do vánoc. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: To snad ano, pokud se nám podaří sehnat vše potřebné pro kompletaci. V případě zájmu můžeme obdobný upgrade poskládat do libovolné skladově dostupné VSR.


15.06.2019 Zájem o pušku

Pavel KřesťanPavel Křesťan

Ano měl bych zájem. A cena by zůstala podobná ?

AirsoftGuns: Cena bude vycházet dle typu pušky a použitých dílů. Pro více info volejte nebo pište na email. Děkujeme


13.06.2019 Dotaz na dostupnost

Pavel KřesťanPavel Křesťan

Dobrý den, chci se zeptat kdy bude verze této zbraně na skladě. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Bohužel nejsou pušky VSR od firmy Cyma nutné pro kopletaci této custom varianty. V případě zájmu můžeme obdobný upgrade vložit do VSR od značky Well nebo Tokyo Marui. Měl by jste zájem?


31.03.2019 Odběr

David PekDavid Pek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li by bylo možné zbraň, kterou budu u vás objednávat, vyzvednout přímo na prodejně. Budu si u vás ještě dokupovat věci, které bych si chtěl osobně vyzkoušet, a tak bych to vzal najednou. A s tím souvisí druhý dotaz. Jestli je možné si u vás na prodejně vyzkoušet doplňky výstroje. Potřebuju novou masku a tak bych si jí nejdřív chtěl vyzkoušet. Díky za odpověď.

AirsoftGuns: Možné to určitě je. Na prodejně je k dispozici vše co je skladem na Eshopu. Masky si lze tedy vyzkoušet.


03.03.2019 Dotaz na dostupnost

David ŠubrtDavid Šubrt

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bude naskladněna tato varianta pušky do dubna ? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Potřebné spoušťáky IRON 10 nutné pro kompletaci upgrade budou snad za měsíc.


Avatar
валера моисеев, 25. 12. 2017

класс.

Avatar
Daniel Brožek, 11. 01. 2018

Avatar
Tomáš Kofroň, 10. 04. 2018

Novinky a slevy emailem