Steyr AUG A3 RAS, gen. 2, Jing Gong, JG0450A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A3 RIS [AUG-3G, JG-0450A] od firmy Jing Gong.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 460 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A3 RIS [AUG-3G, JG-0450A] od firmy Jing Gong. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část a RIS nástavba předpažbí, která umožňuje snadnou montáž zaměřovače a libovolného taktického příslušenství. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce.

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje kvalitní ocelová kola, kuličková 7 mm ložiska, kovový rotační vodič pružiny, pružinu na úrovni M130, silný zátěžový motorek, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i přesná Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,04 mm. Další velkou výhodou je určitě i nízkoodporová kabeláž se spínáním MOS FET, která se dodává ve zbrani již od výrobce. V balení je trafo-nabíječka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastová sklopná mířidla na horní RIS, vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 330 BB (Hicap).

Nejnovější zbraně pod označením generace 2. nabízejí možnost uživatelské regulace výkonu. Speciální trn v mechaboxu umožňuje větší stlačení nebo povolení pružiny, a tímto se výkon mění zhruba v rozmezí 120-130 m/s. Regulace se provádí, po sundání gumové patky pažby, pomocí šroubování zasunutého imbus klíče (2,5 mm) do otvoru v zadní části mechaboxu.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 780 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,50 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem