Tubusový kolimátor Aimpoint M4 1x30, killflash, ACM

Tubusový kolimátor M4 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištu. Součástí dodávky jsou gumové krytky chránící čočky, navyšující mezikus a killflash, který zamezuje odrazu světla od předního sklíčka. Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM4 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 270 Kč s DPH

Tubusový kolimátor M4 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištu. Součástí dodávky jsou gumové krytky chránící čočky, navyšující mezikus a killflash, který zamezuje odrazu světla od předního sklíčka. Kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít několik intenzit nasvícení červeného/zeleného záměrného bodu (tečka). Zdroj energie tvoří jedna tužková baterie AA, které poskytují dlouhodobou výdrž a výbornou svítivost. Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM4 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa.

Komentáře k produktu

05.02.2017 dotaz

Martin HolýMartin Holý
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli by šel dát tento kolimátor na RIS lištu AK-47 předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Zaměřovač se upíná na RIS, takže ano.

06.06.2016 Dotaz

Albert VychodilAlbert Vychodil
Dobrý den, přemýšlím o koupi tohoto kolimátoru a chtěl bych se ujistit zda-li pak opravdu pasuje na ris lištu HK416 od D-Boys Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Ano, přidělat lze.

25.10.2015 Tmavé sklo

Lubomír PodlouckýLubomír Podloucký
Psal jsem vám na reklamace a vaše vysvětlení, že je sklo čiré kvůli blesku při focení je čirý nesmysl.Na ostatních fotkách mají kolimátory skla barevná. To je asi fotíte bez blesku.A prosím vás, kdyby to o tom ztmavení nebyla pravda,proč bych se namáhal psát?

AirsoftGuns: Pokud nejste s něčím spokojený, zašlete prosím zboží zpět, protože takhle na dálku se asi nic nevyřeší.

24.10.2015 Tmavé sklo

Lubomír PodlouckýLubomír Podloucký
Tento kolimátor má na fotce čiré sklo.Když přišel,měl sklo žluté a výhled tak tmavý že za šera nebo v lese je nepoužitelný. Na můj dotaz jestli by nešel vyměnit airsoftguns nereagoval.Takže teď mám hračku pro děti za 1000 Kč. Nedoporucuji.¨

AirsoftGuns: Bohužel netušíme kam a kdy jste nám psal, ale zde Vám samozřejmě odpovíme. Na fotce bude sklo čiré z důvodu blesku při focení produktu. Přední sklíčko kolimátoru je reflexní a standardně zatmavené, aby byl záměrný bod uvnitř tmavého tubusu lépe viditelný. Jde o standardní vlastnost/technické řešení zaměřovačů této, ale i vyšší cenové kategorie. Je divné, že by zatmavení bylo až tak veliké a zaměřovač proto nebyl použitelný. Kolimátory se před odesláním/prodejem testují na funkci, průhled a kontroluje se kompletnost balení.

04.10.2014

myroxmyrox
Kolimátor mám asi už půl roku, tak se tu pokusím sepsat všechny moje pozitivní a negativní zkušenosti. Už celkový kolimátor působí solidním dojmem, má slušnou váhu a působí že něco vydrží. Dá se plně seřizovat avšak potřebujete šroubovák nebo aspoň minci, samotné seřizovací kolečka mají rovný slot a jsou chráněny šroubovacími "chránítky" které mají křížový závit a drží na kolimátoru pomocí gumových "provázků" které jsou ovinuté kolem závitů na chránítku a kolimátoru. Problém s těmito "provázky" je že jsou tenké a z nekvalitní gumy, takže se oba přetrhly už po pár týdnech používání. Je to nepříjemnost, ale vzhledem k tomu že je nebudete oddělávat tak často tak to není velká nepříjemnost. Kolimátor je napájen jednou AA baterií což je u mě velké plus protože se dají sehnat v každém supermarketu, ale doporučuji se sehnat nějaké kvalitnější baterie (Varta, Duracell) pro lepší svítivost a výdrž. Tečka má červenou a zelenou barvu a každá barva má 4 stupně intenzity svítivosti. Já používám Varta Longlife baterie a svítivost je bezkonkurenční. Samotná baterie je uložena v tubusu na kolimátoru (je vidět na obrázku) a krytka tohoto tubusu je opět držena na již zmíněném gumovém "provázku". A opět stejný problém, provázek se utrhl po pár týdnech používání. Killflash součástí balení je fajn bonus, který navíc dokáže zatavit BBčka, a navíc vypadá velmi sodlině protože je asi z 4mm tlustého plechu, troufal bych si tvrdit že by killflash vydržel i zásah ze vzduchovky. Navíc vám nepřekáží ve vidění, protože se na něj téměř vždy koukáte zpříma, a samotný plech je velmi tenký na "šířku". Kolimátor velmi snadno nasazuje, "držátko" (je vidět dole na obrázku) na utahovacím šroubu je vyloženě obrovské a navíc zdrsněné, takže se snadno utahuje a povoluje snad i ve svářečských rukavicích :D . To je asi vše k mé "recenzi", kolimátor zcela určitě doporučuji, za ty peníze (1050 Kč) dostanete opravdu hodně muziky.

20.03.2014 Re: Sebb

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Ano, urcite pujde.

16.03.2014

SebbSebb
Zdravím, půjde toto kolimo připevnit na tuto zbraň? http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1062 Předem díky za odpověď

24.01.2013 Re: The.Horec

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Krytky jsou jako gumove navleky. V baleni je i navysujici mezikus. Pro predstavu: http://ultimak.com/products/apcompm4.jpg

Avatar
Ján Krausko, 31. 07. 2015

Avatar
Tomáš Zemánek, 08. 05. 2016

Avatar
Jiří Máj, 07. 07. 2016

Avatar
Jiří Kubáč, 14. 07. 2016

Avatar
Josef Sinkule, 24. 07. 2016

Novinky a slevy emailem