RAVEN 6,01 mm hlaveň Glock 18C AEP, 113 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro Glock 18C AEP - délka 110 mm. Upgrade díl je použitelný i do dalších AEP pistolí s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Skladem 1-3 ks 24.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

790 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 8 kreditů.

Více informací
Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro Glock 18C AEP - délka 110 mm. Upgrade díl je použitelný i do dalších AEP pistolí s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

02.06.2018 Dotaz

Tomáš LasíkTomáš Lasík

Lze použít pro desert eagle aeg cyma? Popř jaká vnitřní hlaveň by byla vhodná. Děkuji

AirsoftGuns: DE AEP má delší hlaveň, takže tato použít bohužel nepůjde. Po úpravách na soustruhu a frézce by šla použít např. libovolná AEG hlaveň.


17.04.2017 Airsoft

Úplný ZelenáčÚplný Zelenáč

Délka je stejná jako originální hlaveň g18 nebo o něco delší?

AirsoftGuns: Délka je +/- stejná jako u originálu.


Avatar
Lucia Jelínková, 24. 04. 2016

Novinky a slevy emailem